Nowości

Do suchej nitki - suszarka do ubrań Bosch

27.11.2014

Jeśli zmywarka może wyręczyć nas w zmywaniu, a robot kuchenny w mozolnym mieszaniu ciasta, dlaczego nie wprowadzić do naszych domów kolejnego usprawnienia? W czasochłonnym prasowaniu wyręczy nas… suszarka do ubrań.

Do suchej nitki - suszarka do ubrań Bosch

Do suchej nitki - suszarka do ubrań BoschDo szafy

Pięknie pachnące ubrania nagle stały się "sztywne", a ich miły zapach zniknął? To scenariusz znany większości, bo prawie każdy z nas miał, lub nadal korzysta, z zajmującej niekiedy pół pokoju tradycyjnej suszarki. Dla wszystkich, którzy marzą o schowaniu żelazka głęboko do schowka, dbających o garderobę i pamiętających o oszczędzaniu energii, inżynierowie marki Bosch opracowali szereg innowacyjnych zamkniętych w jednym urządzeniu - suszarce do ubrań z pompą ciepła.

Najnowszy jej model docenią szczególnie ci, którzy chętnie noszą koszulki z nadrukami. Dlaczego? Dzięki zastosowanej technologii pompy ciepła temperatura suszenia wewnątrz została obniżona do bezpiecznej wartości ok. 50-55 st. C.

W takich warunkach, połączonych z delikatną strukturą bębna suszarki (SensitiveDrying System), nawet najdelikatniejsze tkaniny i ulubiona koszulka z super-bohaterem pozostają bezpieczne, a czas oczekiwania na suchą odzież jest krótszy nawet o 35 min.

Poza pewnością właściwego ich traktowania, tuż po zakończonym suszeniu możemy cieszyć się ich wyjątkowo miękką strukturą, ponieważ kurz i zanieczyszczenia, które potocznie nazywamy "kłaczkami", są z nich usuwane. Wszystkie gromadzą się w wymienniku ciepła, który oczyszcza się sam, wyręczając tym samym nas w tej czynności.

Prosto do szafy - właśnie tam od razu możemy schować nasze ukochane dżinsy, nie spoglądając nawet na żelazko. Ubranie po suszeniu jest tak miękkie i gładkie, że możemy je założyć tuż po wyjęciu z suszarki. Garderoba, która z uwagi na materiał wymaga prasowania, dzięki puszystości nabytej w trakcie suszenia, jeszcze łatwiej będzie poddawać się rozprasowywaniu. Dodatkową zaletą jest możliwość zmniejszenia wysokości temperatury prasowania, przez co również przedłużamy żywotność np. eleganckich koszul.

Bosch w każdym detalu

Szereg wymienionych zalet nowej suszarki do ubrań marki Bosch, uzupełnia także jej energooszczędność. Wspomniana już technologia pompy ciepła zmniejsza zużycie energii elektrycznej do 65 proc. w porównaniu do tradycyjnych modeli. Miłośników praktycznych rozwiązań wzornictwa z pewnością ucieszy również fakt, iż inteligentne funkcje i programy obsługuje się wyjątkowo intuicyjnie.

Suszarka do ubrań WTY87782PL

Technologia pompy ciepła
Samoczyszczący się wymiennik ciepła
SensitiveDrying System
Jedna z najwyższych klas efektywności energetycznej  A++
Cena: 4669 zł, pozostałe modele od ok. 2500 zł

Firma Bosch zaprasza do Centrum Domowych Inspiracji, znajdującego się przy Al. Jerozolimskich 183 w Warszawie. Salon ekspozycyjny marki Bosch to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki, którą wyróżnia funkcjonalność i jakość w każdym detalu. Więcej informacji nt. Centrum Domowych Inspiracji na stronie www.centrumdomowychinspiracji.pl

źródło i zdjęcia: Bosch