Nowości

PALERMO - nowa seria opraw LED od GTV już w marcu na rynku!

02.02.2011

W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania w zakresie oświetlenia, GTV wprowadza do sprzedaży nową serię opraw meblowych LED. Oprawy Palermo idealnie wpisują się w nowoczesny trend oświetleniowy. Posiadają uniwersalny design, który doskonale pasuje do większości wnętrz, nadając im wysublimowany charakter.

Ich chromowe wykończenie oraz smukłość obudowy sprawiają, że mogą stać się idealną ozdobą, a także świetnym rozwiązaniem w oświetleniu użytkowym. Palermo dedykowane są do montażu na meblach kuchennych, biurowych i w salonie. Idealne zastosowanie znajdą nie tylko w mieszkaniach i domach, ale także we wszelkich pomieszczeniach biurowych i punktach usługowych.

Oprawy Palermo, to nie tylko stylowa estetyka, ale także najwyższa jakość wykonania i ergonomia: sprawdzone komponenty, zapewniona wysoka wytrzymałość, a także oszczędność energii. Zastosowanie źródeł światła LED daje możliwość zaoszczędzenia nawet do 80% energii elektrycznej, w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami halogenowymi. Zgodnie z filozofią marki, GTV gwarantuje także, wśród opraw z tego samego segmentu i pokrewnych, wyjątkowo korzystny stosunek cena – jakość.

Do sprzedaży w marcu trafią następujące wersje oprawy:

  • na szafkę: Palermo KN oraz PN
  • podszafkowe: Palermo KP, OP oraz PP

Wszystkie zapewniają światło w barwie ciepłej białej oraz, w zależności od wersji, moc od 1,8 do 2,5 W, i kąt świecenia 120 stopni.

 „Marka GTV konsekwentnie poszerza segment oświetlenia meblowego, szczególnie ledowego. Dzisiaj dołączamy serię nowoczesnych opraw Palermo, które dedykowane są osobom zwracającym szczególną uwagę na estetykę opraw.”– komentuje Krzysztof Bartos, z Działu Oświetlenia firmy Werkpol. „Ale to nie jest nasze ostatnie słowo. W najbliższym czasie mogą się Państwo spodziewać kolejnych nowości” – dodaje.

Źródło: Werkpol

Wiecej