Nowości

Nowa kolekcja dodatków łazienkowych Thessa firmy Coram

26.11.2014

Nowe dodatki łazienkowe marki Geesa to esencja tego, co najlepsze w holenderskiej marce. Wyważona estetyka oraz znakomita jakość poparte są pasją i ogromnym, ponad 125-letnim doświadczeniem firmy w produkcji akcesoriów.

Nowa kolekcja dodatków łazienkowych Thessa firmy Coram

Kolekcją Thessa holenderski producent powraca do nurtu klasycznych akcesoriów metalowych. Mimo olbrzymiej różnorodności form i materiałów, to właśnie metalowe chromowane dodatki są wciąż oczekiwane przez rynek i cieszą się niezmiennie największą popularnością wśród klientów. Thessa - nowa, 16-elementowa kolekcja o smukłych kształtach, ma olbrzymią zaletę, którą jest stylistyczna neutralność. Dodatki dobrze wyglądają w każdym wnętrzu, zarówno utrzymanym w nowoczesnej estetyce, jak i w klimacie bardziej standardowym.

To bardzo dobry projekt Geesa w średnim segmencie cenowym – uważa Julia Wieczorek, specjalista ds. marketingu w firmie Coram Poland, generalnego dystrybutora marki Geesa na polskim rynku. -  Ze względu na elegancką, a jednocześnie uniwersalną estetykę ma dużą szansę zagościć w ofercie firmy na  długo.

Nowa kolekcja dodatków łazienkowych Thessa firmy Coram Do atutów serii Thessa należy również zaliczyć szeroki wybór akcesoriów – jest tu aż 16 elementów przydatnych w każdej łazience. Oczywiście każdy z nich można zakupić osobno i stworzyć zestaw dodatków idealnie dopasowany do własnych potrzeb. W kolekcji Thessa oferowane są: kubek, mydelniczka, haczyk pojedynczy, haczyk podwójny, koszyk na gąbkę, dozownik na mydło w płynie, uchwyt na papier toaletowy bez klapki oraz uchwyt z klapką, uchwyt na zapas papieru toaletowego, uchwyt wannowy 30 cm, wieszak ring, wieszak jednoramienny na ręcznik kąpielowy, wieszak na ręcznik o długości 45 cm lub 60 cm, półka szklana oraz szczotka w.c.

Dodatki Thessa oferowane są w uniwersalnym, chromowym wykończeniu, dzięki czemu będą dobrze komponowały się z innymi elementami otoczenia umywalki, jak np. baterie. Wszystkie elementy kolekcji dostępne są w wersji mocowanej do ściany (mocowania ukryte są pod ozdobnymi kapslami).

Nowa kolekcja dodatków łazienkowych Thessa firmy Coram Reprezentantem marki Geesa na polskim rynku jest firma Coram Poland.

Firma Coram zaprasza na stronę internetową: www.coram.pl

źródło i zdjęcia: CORAM

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram