Nowości

Nowoczesne rozwiązanie w tradycyjnym kształcie

31.01.2011

Blacha na tzw. rąbek stojący jest jedną z najstarszych technologii stosowanych w budownictwie. Wykorzystywana jest do pokrycia nowych dachów, jak i przy renowacjach starych. Firma Blachy Pruszyński, oferuje innowacyjne rozwiązanie montażowe w tradycyjnym i znanym kształcie blach z rąbkiem stojącym.

Nowoczesny system łączenia paneli odbywa się na zatrzask bez konieczności zaginania rąbka. Rozwiązanie to znaczenie ułatwia pracę dekarzowi oraz skraca czas montażu paneli. Zastosowanie wydłużonego profilowania na panelach ogranicza pofalowanie powierzchni na skutek rozszerzalności termicznej materiału

 - Budowa dachu to jeden z najważniejszych i wymagających niezwykłej precyzji - etapów budowy domu, a dobrze położone pokrycie będzie służyło przez dziesiątki lat bez konieczności napraw oraz renowacji. Oferowane przez nas rozwiązanie, pozwala skrócić czas pracy, a przy tym podnosi precyzję wykonania.- mówi Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu z firmy Pruszyński sp. z o.o.

Panele produkowane są na dowolną długość w zależności od potrzeb. Gotowe otwory montażowe, które posiada każdy panel, ułatwiają mocowanie do konstrukcji. Dodatkowo przetłoczenie usztywniające niweluje występowanie pofalowania powierzchni związane z rozszerzalnością termiczną paneli.

Źródło: Inplus PR

Więcej