Nowości

Grzejnik energooszczędny Kermi. Jeden do wszystkich systemów grzewczych

17.11.2014

Grzejniki płytowe Kermi - doskonałe w formie i funkcjonalności. W wersji profilowej lub Plan, z płaskim frontem. W pełnej palecie wymiarów, odpowiednie do każdego pomieszczenia i pod każde zapotrzebowanie grzewcze.

Grzejnik energooszczędny Kermi. Jeden do wszystkich systemów grzewczych.

Grzejniki płytowe Kermi działają przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii zasilania – x2.
Pracuje ona według nowej, opatentowanej zasady przepływu szeregowego. Oznacza to, że najpierw zasilana jest przednia płyta. W typowych warunkach pracy wydajność przedniej płyty jest wystarczająca i kolejna płyta przejmuje funkcję ekranu przeciw wypromieniowaniu ciepła.

Dopiero przy zwiększonym zapotrzebowaniu na ciepło kolejne płyty przyczyniają się do szybkiego ogrzania pomieszczenia. Taki stopień sprawności energetycznej nie jest możliwy do osiągnięcia przez tradycyjne grzejniki płytowe.

Jak pokazują niezależne badania, technologia therm-x2, działająca w oparciu o zasilanie szeregowe, pozwala osiągnąć niespotykaną do tej pory skuteczność działania. Dzięki temu możliwa jest zauważalna oszczędność energii bez konieczności rezygnacji z komfortu termicznego. Ten natomiast zależy bezpośrednio od działania grzejnika: gdy zadana temperatura zostaje osiągnięta, zwykły grzejnik emituje niewiele ciepła, oznaczać to może zbyt niską odczuwalną temperaturę w pomieszczeniu.

Grzejniki działające w oparciu o technologię therm-x2, ze zwiększonym do 100% udziałem promieniowania, gwarantują wysoki komfort cieplny nawet przy niskich temperaturach systemowych.

źródło i zdjęcie: Kermi

Firma powiązana:

Kermi

Telefon 71 354 03 70
www.kermi.pl
info@kermi.pl

Kermi