Nowości

Odprężenie jak w najlepszym SPA oferuje firma Deante

12.11.2014

Niezależnie, czy to orzeźwiający, poranny prysznic czy wieczorna kąpiel, odpowiednie wyposażenie strefy natryskowej w łazience zagwarantuje wygodę użytkowania i oczekiwany relaks. Pomogą w tym najnowsze produkty marki Deante: deszczownie Peonia oraz zestaw natryskowy Dalia, które z powodzeniem można dostosować do potrzeb domowników.
Nowe deszczownie z serii Peonia charakteryzują się stonowanym minimalizmem i licznymi funkcjami natrysku. Produkty są dostępne w dwóch wersjach. Pierwszą z nich jest deszczownia wyposażona w zintegrowaną baterię mieszaczową, drugą – model bez baterii, z dodatkowym, 50-centymetrowym wężykiem przyłączeniowym.
Dzięki takiemu rozwiązaniu można połączyć użyteczność deszczowni z indywidualnie dobraną baterią.
Peonia kompletna ma 5-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz drążek o wysokości regulowanej w zakresie 900-1250 mm.
W wersji pozbawionej baterii regulacja wynosi od 860 do 1210 mm, a słuchawka jest 3-funkcyjna. Oba wzory nowych deszczowni zostały wyposażone w chromowane 2-funkcyjne górne głowice natryskowe oraz podwójnie plecione węże natryskowe.
Osobom, które nie planują montażu deszczownicy, marka Deante proponuje bardzo ciekawy zestaw natryskowy, który może służyć także jako… deszczownia.
Drążek w nowym zestawie Dalia został zakończony specjalnym górnym uchwytem stabilizującym 3-funkcyjną słuchawkę natryskową, dzięki czemu może ona pełnić rolę głowicy deszczowej. Dodatkowo, produkt posiada także tradycyjny uchwyt na słuchawkę o regulowanym położeniu.
Wszystkie nowe produkty marki Deante zostały wyposażone w system anti-calc, który utrudnia osadzanie się kamienia w punktach wypływu wody, a także pomaga w jego usunięciu.

Deszczownia Peonia (kompletna)
Wysokość drążka: 90-125 cm
Szerokość: 42 cm
Cena sugerowana: 619 zł

Zestaw prysznicowy Dalia
Wysokość drążka: 75 cm
Cena sugerowana: 189 zł

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante