Nowości

CLIMATOPFAMILY firmy Glassolutions Saint-Gobain – funkcjonalnie łatwy wybór!

07.11.2014

Glassolutions Saint-Gobain wprowadza do swojej oferty nową rodzinę produktów CLIMATOPFAMILY - 6 propozycji gotowych pakietów szybowych, mających spełnić konkretne oczekiwania klienta.

CLIMATOPFAMILY zapewnia klientowi łatwość i prostotę wyboru w zależności od funkcji jakiej oczekujeWybór odpowiedniej funkcji okna, czy to akustyka, energooszczędność lub bezpieczeństwo, często wiąże się z potrzebą poznania przez klienta ostatecznego wielu technicznych aspektów budowy bądź parametrów okna. CLIMATOPFAMILY zapewnia klientowi łatwość i prostotę wyboru w zależności od funkcji jakiej oczekuje.

FAMILYSILENCE to produkty dedykowane użytkownikom ceniącym sobie komfort akustyczny, ciszę i spokój w zgiełku miasta - SILENCEcity czy okolicy lotniska - SILENCEair.

FAMILYECO są produktami szczególnie polecanymi do budynków, których mieszkańcom zależy na niskich kosztach ogrzewania - ECOterm oraz dodatkowo na pozyskiwaniu darmowej energii z promieniowania słonecznego - ECOsun.

FAMILYSAFE to ostatnia grupa produktów, której głównym zadaniem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa zarówno w zakresie ochrony przed włamaniem - SAFEhome, a także w razie rozbicia czy wpadnięcia na szkło - SAFEkids

Zapraszamy na stronę www.climatopfamily.pl

źródło i zdjęcie: Glassolutions Saint-Gobain

Firma powiązana:

GLASSOLUTIONS Polska

Telefon 32 649 95 00
www.glassolutions.pl

GLASSOLUTIONS Polska