Nowości

Śnieżka wzbogaca markę VIADRON o nowy produkt – lazurę ochronno - dekoracyjną

20.01.2011

Drewno to materiał, który stwarza atmosferę ciepłego, przytulnego wnętrza. Warto więc zadbać o odpowiednie zabezpieczenie tego leśnego surowca, by na dłużej cieszyć się jego pięknym wyglądem. Nowoczesna lazura ochronno-dekoracyjna zawierająca Teflon® surface protektor, przeznaczona jest do malowania powierzchni drewnianych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. 

Dzięki specjalnej formule impregnuje, chroni i dekoruje drewno, nadając mu trwały i atrakcyjny wygląd. Zabezpiecza przed grzybami powodującymi siniznę, chroni przed działaniem promieni UV, warunków atmosferycznych, wody i wilgoci. Daje idealną powłokę dla wymiarowych, jak i niewymiarowych elementów drewnianych.

Lazura polecana jest do malowania elementów stolarki budowlanej, listew dekoracyjnych, drzwi, okien, mebli ogrodowych (altan, pergoli, mebli, ławek etc.).

Wydajność: do 15 m2/l
Opakowania: 750 ml; 2,5ml

VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna. Marka zainspirowana Skandynawią, której mieszkańcy pojęli sekretne techniki korzystania z bezcennego daru, jakim jest drewno. Nauczyli się umiejętnie je wykorzystać,  dbając, aby nie straciło żadnego ze swoich walorów. Nazwa marki nawiązuje do Vidara, który w mitologii nordyckiej jest opiekunem drzew.

Marka VIADRON to ekspert w ochronie i dekoracji drewna. Łączy doświadczenie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Vidaron wykorzystuje unikalną technologię Teflon® surface protector, która bazuje na najnowszych osiągnięciach myśli technicznej. Zastosowane technologie nie tylko chronią drewno, ale także wydłużają jego żywotność. Dzięki temu Vidaron zapewnia maksymalną ochronę i konserwację oraz piękną dekorację każdego rodzaju drewna.

Źródło: FFiL Śnieżka SA:

Więcej