Nowości

Mobilny porządek w żółtej walizce narzędziowej STANLEY FATMAX®

31.10.2014

Łatwy w utrzymaniu porządek oraz indywidualna organizacja narzędzi mogą znacznie usprawnić pracę profesjonalistów. Wsparcie w tym zakresie oferuje im mocna i wytrzymała walizka narzędziowa STANLEY FATMAX® zapewniająca możliwość dowolnej konfiguracji wnętrza.
Na rynku pojawiło się właśnie nowe, mobilne rozwiązanie do przechowywania narzędzi opracowane specjalnie pod kątem potrzeb profesjonalistów. Ergonomiczna walizka STANLEY FATMAX® pomoże technikom, serwisantom, personelowi telekomunikacyjnemu i inżynierom w codziennym transporcie niezbędnych do pracy narzędzi.

Mobilny porządek w żółtej walizce narzędziowej STANLEY FATMAX®

Mobilny porządek w żółtej walizce narzędziowej STANLEY FATMAX®Unikalną cechą żółtej walizki STANLEY FATMAX® jest główna przegroda w kształcie litery A. Jej harmonijkowa konstrukcja gwarantuje pełną widoczność i łatwy dostęp do wszystkich narzędzi. Przegroda posiada 3 kieszenie z gumowymi grzebieniami zabezpieczającymi narzędzia przed przemieszczaniem się.

Oprócz tego, w walizce znajdują się wyjmowane, pionowe i poziome przegrody różnej wielkości, które umożliwiają przechowywanie większych narzędzi, a nawet całych zestawów, a także trzy wygodne pojemniki do magazynowania mniejszych elementów.

Dzięki aluminiowej ramie i wzmocnieniu włóknem szklanym walizka narzędziowa STANLEY FATMAX® jest niezwykle wytrzymała. Model na kółkach można nieść trzymając za pogrubioną, ogumowaną rączkę, jak również ciągnąć za trzypoziomowy, aluminiowy uchwyt teleskopowy.

Na jej spodzie rozmieszczono mocne, gładkie kółka o średnicy 75 mm (z przodu) oraz nóżki zapewniające stabilność i zapobiegające przewracaniu się (z tyłu). Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo znajdujących się w środku narzędzi zastosowano mocne, metalowe zaczepy, uchwyt na kłódkę oraz etykietę na nazwisko posiadacza.

Mobilny porządek w żółtej walizce narzędziowej STANLEY FATMAX®Walizka narzędziowa STANLEY FATMAX® jest dostępna w dwóch modelach, w dobrych sklepach narzędziowych na terenie całego kraju.

Model FMST1-71943 kosztuje około 345 zł,

a model FMST1-72383 (na kółkach) około 614 zł.

Informacje o firmie STANLEY Black & Decker

Firma STANLEY Black & Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej – STANLEY Works i Black & Decker.
STANLEY (The STANLEY Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych.

Firma powstała ponad 170 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The STANLEY Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The STANLEY Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa STANLEY’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.

Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku.

Produkty firmy Black & Decker oferowane są pod markami: Black & Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

źródło i zdjęcia: Stanley Black & Decker Polska