Nowości

Nowy gatunek Astrów w kolekcji Deante

03.11.2014

Astry to kwiaty, które ze względu na liczne barwy, formy i odmiany wyróżniają się w każdym ogrodzie. Taka też jest bogata kolekcja baterii kuchennych Aster, marki Deante, do której dołącza nowy model - bateria zlewozmywakowa z wylewką F.

Nowy gatunek Astrów w kolekcji Deante

Nowy produkt charakteryzuje się dość rzadko spotykaną na rynku wylewką typu F. Ta cecha doskonale ułatwia napełnianie wodą głębokich i wysokich naczyń, przez co bateria jest wygodna i bardzo funkcjonalna. Jednocześnie, niestandardowy wygląd wprowadza do wnętrza kuchni ożywczego ducha.

Masywny korpus baterii płynnie zmienia się w okrągłą, precyzyjnie wykonaną dźwignię, a sam kształt staje się idealnym dopełnieniem całej kolekcji. To ciekawe rozwiązanie sprawdzi się w każdej aranżacji. Chromowana bateria została wyposażona w 40 milimetrową, ceramiczną głowicę, która - podobnie jak korpus - jest objęta aż 7-letnia gwarancją.

Baterie zlewozmywakowe z kolekcji Aster z powodzeniem znalazły już swoje miejsce w niejednej kuchni i cieszą się popularnością wśród klientów. W skład serii wchodzą modele, które wyróżniają się dodatkowymi funkcjami i zastosowaniami - baterie z wyciąganą słuchawką lub wylewką, model z przyłączem filtra wody i bateria podokienna. Tym samym, nowy produkt wpisuje się w charakter całej linii Aster.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante