Nowości

Seria baterii termostatycznych Begonia - poleca firma Deante

31.10.2014

Kwiaty ozdobnej begonii mają wdzięk eleganckich dam, których zwyczajem jest błyszczeć na salonach. Begonia marki Deante to dama, która rezyduje w salonie kąpielowym i łazience nadając im wytwornego blasku. Delikatnie pochylona nad wanną rozmyśla przed kąpielą. Pod natryskiem błyszczy zachęcając do chwili relaksu.

Elegancka dama rozmyśla nad kąpielą

Bateria wannowa termostatyczna Begonia_deante.jpgSeria baterii termostatycznych Begonia wyróżnia się eleganckim, wytwornym kształtem. W skład kolekcji wchodzą trzy baterie: wannowa oraz dwie natryskowe – kwadratowa i okrągła, dzięki czemu zarówno zwolennicy kanciastych form, jak i płynnych linii znajdą model zgodny z własnymi preferencjami.  Wykończenie powłoką chromową i delikatna forma Begonii sprawiają, że pasuje ona zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz łazienek oraz salonów kąpielowych.

Bateria natryskowa termostatyczna Begonia_deante_okrągła.jpgDwu uchwytowe baterie ścienne zostały wyposażone w głowicę termostatyczną umożliwiającą ustawienie określonej temperatury wody, a także chroniącą przed wypływem zbyt gorącego strumienia (ogranicznik temperatury 38°C). Begonia, to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję oraz dbają o ekologiczne zużycie wody.

Bateria natryskowa termostatyczna Begonia_deante_kwadrat.jpgGłowica i korpus zostały objęte 7-letnią gwarancją.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante