Nowości

Nowa parownica Kärcher SC1

30.10.2014

Kärcher wprowadza w 2015 nową linię parownic. Niewątpliwą zaletą czyszczenia za pomocą pary jest brak potrzeby stosowania jakichkolwiek detergentów. Jest to rozwiązanie ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia domowników a zwłaszcza dzieci. 

Nowa parownica SC 1 czyści różnorodne wodoodporne powierzchnie - również lustro w łazienceTradycyjne metody czyszczenia nierzadko jedynie powierzchownie usuwają brud. Natomiast gorąca para penetruje szczeliny pomiędzy brudem, a powierzchnią skutecznie usuwając nawet uporczywe zabrudzenia i sprawiając, że wyczyszczona powierzchnia jest higienicznie czysta.

Nowa parownica SC 1 czyści różnorodne wodoodporne powierzchnie: poczynając od podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy, aż po armaturę kuchenną i łazienkową. Doskonale usuwa ślady palców, przypalony tłuszcz czy zacieki z kamienia. Dodatkowo ergonomiczny kształt, zredukowana waga (1,5 kg) oraz krótki czas nagrzewania (3 minuty) sprawiają, że parownica jest łatwa i wygodna w obsłudze w codziennych porządkach.

Parownica SC 1 w standardzie jest wyposażona w okrągłą szczotkę, dyszę Power, dyszę do detali, dysze ręczną oraz zawór bezpieczeństwa i zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci. Całe wyposażenie zwiększa komfort pracy i zakres zastosowań.

źródło i zdjecia: Kärcher - linia domowa

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.