Nowości

HWS-112-Hartwachs-Siegel w sprayu firmy Remmers

17.01.2011

HWS-112-Hartwachs-Siegel to środek do uszlachetniania powierzchni drewna, nadający jej szczególnie naturalny wygląd. Głęboko matowe powłoki wykazują dobrą wytrzymałość mechaniczną i chemiczną. Produkt przewidziany jest specjalnie do profesjonalnej obróbki stopni schodów drewnianych poprzez aplikacje natryskową.

Do celów naprawczych sprawdzony i ceniony produkt HWS-112-Hartwachs-Siegel oferowany jest obecnie także w praktycznym sprayu o pojemności 200 ml. Idealnie nadaje się on do stosowania podczas wykonywania poprawek oraz pierwszej obróbki małych elementów budowlanych, jak np. blaty robocze. Produkt dostarczany jest w stanie gotowym do użycia, jedna puszka sprayu wystarczy na około 1m².

Drewno przewidziane do pokrycia produktem musi być dobrze oszlifowane, oczyszczone z pyłu, tłuszczów i silikonów. Uszkodzenia drewna należy uprzednio naprawić. W temperaturze 20 °C i przy 65 % wilgotności względnej powietrza materiał osiąga pyłosuchość po upływie około 60 minut. HWS-112-Hartwachs-Siegel jest odporny na kremy do rąk.

Źródło: Remmers Polska

Więcej  

Firma powiązana:

Remmers

Telefon 61 816 81 00
www.remmers.pl
budowle@remmers.pl

Remmers