Nowości

5 lat gwarancji na elektryczne grzejniki konwektorowe Thermoval Polska

05.11.2014

Nowa seria grzejników konwektorowych THERMOVAL to nowoczesne i niezawodne rozwiązanie w zakresie elektrycznego ogrzewania pomieszczeń. Grzejniki w procesie grzania wykorzystują zjawisko konwekcji powietrza, wymuszonego obiegu zwanego również "efektem kominowym".

Elektryczne grzejniki konwektorowe w ofercie Thermoval Polska i  5 lat gwarancji !!!

5 lat gwarancji na elektryczne grzejniki konwektorowe Thermoval PolskaFirma Thermoval Polska dodała do oferty handlowej nowy produkt, elektryczne grzejniki konwektorowe serii TX i T17. Są to nowoczesne i niezawodne konstrukcje przeznaczone do instalacji w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, sklepowych, produkcyjnych i magazynowych.

Grzejniki marki THERMOVAL seria TX - z grzałką grzebieniową, wysokotemperaturową.

Grzejniki serii TX wykonane są z tłoczonej blachy stalowej powlekanej powłoką antykorozyjną i lakierem piecowym odpornym na wysokie temperatury. Kształt lameli wylotu powietrza pozwala na łagodne rozprowadzenie ciepła po ogrzewanym pomieszczeniu.

Posiadają przełącznik włącz/wyłącz. Elementem grzejnym w modelu TX jest grzałka grzebieniowa a nad właściwą pracą urządzenia czuwa termostat umożliwiający ustawienie 8 różnych nastaw temperatury oraz posiadający funkcję zabezpieczającą grzejnik przed przemarznięciem. Z termostatem współpracuje czujnik temperatury otaczającego powietrza.

Model TX jest grzejnikiem podstawowej konstrukcji, zaprojektowanym do instalacji w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

Grzejniki marki THERMOVAL seria T17 - z grzałką krytą, niskotemperaturową

Grzejniki serii T17 wykonane są z tłoczonej blachy stalowej powlekanej powłoką antykorozyjną i lakierem piecowym odpornym na wysokie temperatury. Kształt lameli wylotu powietrza pozwala na łagodne rozprowadzenie ciepła po ogrzewanym pomieszczeniu. Posiadają przełącznik włącz/wyłącz.

Elementem grzejnym w modelu T17 jest grzałka kryta, niskotemperaturowa a nad właściwą pracą urządzenia czuwa termostat umożliwiający ustawienie 8 różnych nastaw temperatury oraz posiadający funkcję zabezpieczającą grzejnik przed przemarznięciem.

Z termostatem współpracuje czujnik temperatury otaczającego powietrza. Model T17 jest grzejnikiem zaprojektowanym do instalacji praktycznie wszędzie (z pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności włącznie).

źródło i zdjęcia: Thermoval Polska

Firma powiązana:

Thermoval Polska

Telefon 22 853 27 27, 22 853 70 66
www.thermoval.pl
handlowy@thermoval.pl

Thermoval Polska