Nowości

Zamknięty zasobnik ścienny EWH universal EL firmy AEG Electrolux

24.10.2014

Zamknięty, wiszący zasobnik ciepłej wody EWH EL - niezawodny, pewny w działaniu i ekonomiczny. Zasobniki o pojemnościach 30, 50, 80, 100, 120, a nawet 150 litrów pozwalają na dobranie rozwiązania do różnorodnych zastosowań.

Zamknięty zasobnik ścienny EWH universal EL firmy AEG Electrolux

Kołnierz grzejny z anodą ochronną. Urządzenie sterowane jest przez układ elektroniczny. Układ elektroniczny oferuje 3 programy energooszczędne.Wyświetlacz pokazuje temperaturę zadaną.Urządzanie posiada następujące funkcje: ochrona przed mrozem, ograniczenie temperatury i szybkie nagrzewanie (bojler).

Grzałka ceramiczna znajduje się w emaliowanej rurce ochronnej i nie ma żadnego kontaktu z wodą pitną. Dzięki temu możliwa jest wymiana grzałek na sucho. Bezstopniowe ustawienie temperatury dokonywane jest przez układ elektroniczny.Zakres ustawienia temperatur 7°C-85°C.Zasobnik może być montowany pionowo lub poziomo. Dzięki eleganckiej stylistyce i bardzo dobrej izolacji cieplnej urządzenie prezentuje się estetycznie i jest ekonomiczne.

Najważniejsze cechy zamkniętego zasobnika ściennego EWH universal EL

  •     Inteligentna, samoucząca się elektronika
  •     Nowoczesna stylistyka z intuicyjnym panelem sterowania
  •     Zintegrowana blokada przycisków
  •     Dodatkowa funkcja ogranicznika temperatury w przedziale 40°C-60°C
  •     Montaż pionowy i poziomy
  •     Wybór trybu pracy (jeden lub dwa obiegi bądź bojler) za pomocą jednego przełącznika suwakowego na płytce obwodu drukowanego

źródło i zdjęcia: AEG Electrolux