Nowości

SONATA Nowe Srebro - osprzęt z miedzi przeciwdrobnoustrojowej firmy OSPEL

22.10.2014

Firma OSPEL jako jedyny producent osprzętu elektroinstalacyjnego oferuje osprzęt wykonany z miedzi przeciwdrobnoustrojowej, stanowiącej jedyny stały środek powierzchniowy zarejestrowany przez EPA, który wykazuje skuteczność w zwalczaniu drobnoustrojów chorobotwórczych.

SONATA Nowe Srebro - osprzęt z miedzi przeciwdrobnoustrojowej firmy OSPELProdukty z miedzi przeciwdrobnoustrojowej wykonane są ze stopu miedzi z niklem i cynkiem tzw.: "nowego srebra". Stop ten bardzo dobrze łączy w sobie działanie przeciwdrobnoustrojowe miedzi, a dodatek niklu zapewnia wysokie walory estetyczne i odporność na utlenianie powierzchni i przebarwienia.

Takie wyroby w większości przypadków stosuje się w placówkach zdrowia, dzięki temu udaje się zredukować liczbę zakażeń związanych z opieką zdrowotną oraz podnieść higienę otoczenia, jak również w takich miejscach jak domy opieki, sale gimnastyczne, żłobki, przedszkola, szkoły i inne budynki użyteczności publicznej.

W skład serii SONATA Nowe Srebro, oferowanej przez firmę OSPEL, wchodzą łączniki z podświetleniem, ściemniacz, gniazda wtyczkowe, antenowe, komputerowe i telefoniczne.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: OSPEL