Nowości

Nowość: jasna odsłona miękkiej wody. Zmiękczacz "Biała Hydra" firmy UST-M

20.10.2014

Flagowym produktem firmy UST-M są stacje zmiękczające wodę. Od niedawna na rynku dostępny jest zmiękczacz kompaktowy "Biała Hydra". Wyróżnia się on charakterystyczną, białą obudową. Do jego największych zalet można zaliczyć dokładniejszy na tle innych tego typu produktów podgląd w głowicę automatyczną oraz maksymalną dla urządzeń kompaktowych wydajność. Jednak największy jej atut to fakt, że dzięki niej nasza woda będzie miękka, a więc bezpieczna dla kotła CO, instalacji sanitarnych i sprzętu AGD.

Powiększona, przezroczysta szybka stacji "Biała Hydra" sprawia, że możemy kontrolować ustawienia głowicy bez konieczności otwierania pokrywy. Urządzenie dostępne jest w kilku rozmiarach, m.in. dla maksymalnej, 30-litrowej objętości złoża zmiękczającego, co gwarantuje zwiększoną wydajność. Automatyczna, elektroniczna głowica czasowo-objętościowa z polskim menu gwarantuje łatwe programowanie i praktycznie bezobsługową pracę zmiękczacza.

Funkcjonalność w parze z uniwersalną kolorystyką

"Biała Hydra" wyposażona została w specjalny by-pass, który powoduje, że montaż i demontaż urządzenia przebiega bezproblemowo. Złoże wykorzystywane do zmiękczania wody to żywica jonowymienna – jego zawartości nie trzeba uzupełniać, ponieważ podlega ono automatycznej regeneracji. Jedyną czynnością, o której należy pamiętać, aby do niej doszło, to wsypanie mniej więcej raz w miesiącu specjalnych tabletek soli do obudowy urządzenia. Stacja poprawia jakość wody przez eliminację nadmiernej twardości, a także w pewnym zakresie – związków żelaza i manganu.

Chroni ona instalacje sanitarne w całym budynku, kocioł CO oraz sprzęt AGD. Pozwala też zmniejszyć zużycie energii poprzez eliminację kamienia kotłowego. Dzięki niej na armaturze kuchennej i łazienkowej nie będzie się pojawiał biały nalot, zwiększy się także wydajność detergentów używanych do mycia, prania czy zmywania, którą twarda woda znacznie obniża. Poprawi także smak oraz zapach wody i przygotowywanych na jej bazie potraw i napojów.

Uniwersalna, biała obudowa to estetyczne uzupełnienie takich zalet urządzenia, jak funkcjonalność, nowoczesność i bezawaryjność. "Białą Hydrę" polubią z pewnością zwolennicy nowoczesnych technologii poprawiających jakość życia.

Cena: od 1700 zł netto

źródło i zdjęcie: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.