Nowości

Nowoczesne baterie Nemezja firmy Deante

17.10.2014

Jesień to czas zasypiania przyrody, ale nie w Deante. W Deante rozkwitła Nemezja. Zabłyszczała kolorami grafitu i piasku w trzech wariantach: jako klasyczna bateria zlewozmywakowa stojąca oraz zlewozmywakowa stojąca z wylewką typu F i U.

Nowoczesne baterie Nemezja firmy Deante

Nowoczesne baterie Nemezja firmy Deante Granitowe baterie zlewozmywakowe z serii Nemezja zaprojektowano z myślą o kompozytowych zlewozmywakach Deante, charakteryzujących się wysoką odpornością na ścieranie i zabrudzenia. Baterie te zostały dopasowane kolorystycznie do zlewozmywaków w kolorze grafitowym oraz piaskowym.

Delikatna i powabna Nemezja rozkwita jesienią

Model, którego kształt przypomina małą literę „f” wykaligrafowaną wprawną ręką artysty, dzięki umiejscowieniu dźwigni z boku produktu, jest niezwykle poręczny. Z kolei Nemezja z wylewką typu U to elegancka, prosta forma, której cienki uchwyt dźwigni ciekawie kontrastuje z formą korpusu. Oba modele ułatwiają swobodne wykonywanie wszelkich czynności kuchennych jak np. napełnianie czajnika wodą.

Nowoczesny design Nemezji

Baterie Nemezja z wylewkami typu F oraz U prezentują się okazale, przyciągają wzrok, dzięki czemu nie zginą na tle zlewozmywaka, ale dodatkowo podkreślą jego design. Natomiast klasycznym modelom stojącym nadano delikatny kształt, który w połączeniu z granitowym zlewozmywakiem zagwarantuje nowoczesny wygląd kuchennego zestawu. Baterie Nemezja z wylewką typu F wyposażono w 40 mm głowice, zaś baterie z wylewką typu U oraz klasyczne stojące posiadają 35 mm głowice. Oba rodzaje głowic są objęte 7-letnim okresem gwarancji.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante