Nowości

Nowa kolekcja baterii Deante Hortensja

17.10.2014

Hortensja to jedna z bardziej znanych i pięknych roślin ozdobnych. Od teraz, za sprawą nowej kolekcji baterii Deante o tej samej nazwie, można nią ozdobić umywalkę, wannę, natrysk bądź zlewozmywak. Baterie Hortensja to delikatne, obłe kształty zamknięte w subtelnej, klasycznej formie.

Nowa kolekcja baterii Deante Hortensja

Nowa kolekcja baterii Deante HortensjaHortensja jest rośliną posiadającą nieduże kwiaty, z reguły zebrane w okazałe kule z liśćmi o owalnym kształcie. Cechy te znajdują doskonałe odzwierciedlenie w nowych bateriach Deante. Kolekcja charakteryzuje się zaokrąglonymi, opływowymi kształtami, wprowadzającymi do pomieszczenia łagodność i harmonię. Jej podłużna, przypominająca spłaszczony owal, dźwignia została ozdobiona pośrodku subtelnym wgłębieniem, które dodatkowo ułatwia sterowanie strumieniem wody.

Hortensja nie tylko do doniczki i ogrodu

W skład kolekcji wchodzą trzy modele baterii łazienkowych: umywalkowa, wannowa i natryskowa oraz bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką U. Wszystkie z nich zostały wyposażone w 35-milimetrową głowicę ceramiczną. Dodatkowym wyróżnikiem serii jest nieco bardziej masywny korpus baterii kuchennej, który ciekawie komponuje się z delikatną dźwignią, nie zaburzając proporcji całej formy.

Hortensja minimalistyczna ozdoba

Hortensje, wykończone w chromie, mogą z powodzeniem stanowić ozdobę zarówno minimalistycznych łazienek i kuchni ocieplając te wnętrza, jak również będą doskonałym komponentem klasycznej stylizacji pomieszczenia. Głowice ceramiczne wszystkich modeli zostały objęte 7-letnią gwarancją producenta.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante