Nowości

Zabłyśnij domem na święta z kryształowym tynkiem firmy KREISEL

22.12.2010

Choinka, jemioła, stół z obrusem, a pod nim sianko – tego nie może zabraknąć w domu na święta. Boże Narodzenie to jedna z najlepszych okazji w roku, by w sposób wyjątkowy udekorować swój dom czy mieszkanie. Oprócz ozdób warto też pomyśleć o aranżacji wnętrz. Oryginalnym i unikalnym rozwiązaniem może okazać się pokrycie ścian bajecznymi kryształkami...

Na Boże Narodzenie zazwyczaj ograniczamy się do powieszenia girland przed domem, ubrania choinki. Mało kto myśli o bardziej śmiałych rozwiązaniach, na przykład zmianie koloru czy faktury ścian. Wbrew pozorom takie działania zajmują niewiele czasu, dają jednak niepowtarzalny efekt. Chodzi przecież o to, by nasz dom miał wyjątkowy charakter i to nie tylko na święta. Nie bądźmy sztampowi, czas odesłać dmuchane renifery i plastikowe bałwany do lamusa.

 

Jednym z pomysłów, które odmieni wnętrze naszego domu może być tynk firmy KREISEL Technika Budowlana z kryształkami „Made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements”. Ta rynkowa nowość stanowi odpowiednie rozwiązanie dla osób „z charakterem”.

Tynk produkuje się m.in. z żywicy z domieszkami, który wzbogacony jest również o kryształki znanej marki. Charakteryzuje się on trwałością koloru, refleksami świetlnymi, a także odpornością na zabrudzenia – mówi Krzysztof Baran, dyrektor ds. komunikacji marki w firmie KREISEL Technika Budowlana.

Produkt firmy KREISEL to nieszablonowy pomysł na to, by stworzyć w swoim mieszkaniu niepowtarzalny klimat. Dzięki „Made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements” nasz salon będzie mienił się tysiącami barw i olśni znajomych, zachowując swój urok i magię na następne lata.

źródło: KREISEL Technika Budowlana

Więcej

Firma powiązana:

Kreisel Technika Budowlana

Telefon 61 846 79 00
www.kreisel.pl
poznan@kreisel.com.pl

Kreisel Technika Budowlana