Nowości

Kąpiel w kroplach deszczu - deszczownie Abelia i Mimoza od Deante

07.10.2014

O funkcjonalności i wygodzie korzystania z łazienki decyduje w dużej mierze odpowiednio dobrana armatura. Wśród Polaków coraz bardziej popularne stają się deszczownie, które zwiększają komfort kąpieli, gwarantując stabilny strumień wody i zapewniając delikatny, przyjemny prysznic. Najnowsze propozycje deszczownic firmy Deante łączą w sobie wspomniane cechy i zamykają je w pięknej, nowoczesnej formie.

Modele deszczowni Abelia i Mimoza były projektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Duże głowice natryskowe (w przypadku Abelii 246x170 mm, Mimozy 200x200 mm) to gwarancja idealnego efektu deszczu. Dodatkowo, oba modele zostały wyposażone w słuchawki natryskowe o nowoczesnym wyglądzie, które mogą posłużyć do umycia wybranych partii ciała np. głowy czy stóp lub być pomocne podczas czyszczenia kabiny prysznicowej. Zarówno głowice, jak i słuchawki zaopatrzono w system anti-calc ułatwiający usuwanie złogów osadzającego się kamienia z punktów wypływu wody. Nowoczesny wygląd deszczowni podkreślają minimalistyczne drążki zakończone wylewkami oraz baterie. Szczególną uwagę zwraca korpus Abelii, który płynnie przechodzi w baterię termostatyczną. Model Mimoza został wyposażony w tradycyjną baterię mieszaczową. Zastosowane designerskie rozwiązania sprawiają, że całość wygląda niezwykle elegancko, a kształt deszczowni komponuje się ze stylistyką większości łazienek, choć najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Deszczownia Mimoza z oferty Deante

Najnowsze propozycje deszczowni firmy Deante zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – mosiądzu z elementami z tworzywa sztucznego. W celu zapewnienia długoletniej ochrony oba modele są pokryte warstwą chromową. Wykorzystana w modelu Abelia bateria termostatyczna zapewnia oszczędność zużywanej wody i energii oraz chroni przed poparzeniami. Ważną cechą obu modeli jest regulacja wysokości drążka, którą można zmienić nawet o 20 centymetrów przed montażem na ścianie.

Deszczownia Abelia

Wymiary: 1100 x 375 mm
Regulacja drążka: 1100-1300 mm
Wymiary głowicy: 246 x 170 mm
Bateria: termostatyczna
Wykończenie: chrom
Cena sugerowana: 1 689 zł

Deszczownia Mimoza

Wymiary: 1100 x 342 mm
Regulacja drążka: 1100-1300 mm
Wymiary głowicy: 200 x 200 mm
Bateria: mieszaczowa:
Wykończenie: chrom
Cena sugerowana: 1 539 zł

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante