Nowości

Geometria goszcząca w domu

03.10.2014

Planując wyposażenie łazienki coraz częściej odchodzimy od bezpiecznych, klasycznych rozwiązań. Charakteryzujące się prostotą, kubistyczne kolekcje zyskują zainteresowanie klientów poszukujących wyróżniających się produktów. Taka jest też najnowsza seria baterii Anemon marki Deante, która dzięki swojej linearności i minimalistycznemu wzornictwu spełnia te wymagania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób odważnych i oryginalnych.

Nowa seria baterii Anemon to produkty pasujące do wnętrz, których właściciele oczekują designerskich rozwiązań. Nowoczesna, geometryczna forma z wyraźnym punktem w postaci kwadratowego otworu w dźwigni, tworzy zdecydowany charakter produktów tej serii. Kubistyczne kształty najnowszych propozycji Deante będą idealnie pasować do współczesnych wnętrz. Wykończenie powłoką chromową dodatkowo sprawi, że baterie z kolekcji dodadzą blasku aranżacji łazienki.

Nowoczesny, charakterystyczny wygląd to nie jedyna zaleta linii Anemon. Zastosowana w tej serii 35-milimetrowa głowica ceramiczna zapewni precyzyjną regulację ilości wypływającej wody oraz zadba o komfort cichej pracy. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów, będzie służyć niezawodnie przez wiele lat. Wysoką jakość baterii potwierdza aż 7-letnia gwarancja na głowice i korpus.

Serię Anemon tworzy sześć baterii: umywalkowa, wannowa, natryskowa ścienna, natryskowa podtynkowa z przełącznikiem natrysku, bidetowa oraz zlewozmywakowa stojąca z wylewką U.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante