Nowości

Zachować jesienne kwiaty na dłużej

02.10.2014

Okazałe i zdobne dalie, gdy kwitną w ogrodzie nadają mu wspaniałego wyglądu. Cięte – wprowadzają do wnętrz spektakularny efekt. Marka Deante ma sposób, aby ten piękny stan zatrzymać na lata. Dzięki nowej kolekcji baterii Dalia, zarówno łazienki, jak i kuchnie zyskają urokliwy charakter.

Podstawową cechą, którą odznacza się nowa seria są subtelne, obłe kształty i zaokrąglone linie, widoczne w każdym z elementów. Lekko wygięta dźwignia nawiązuje do formy wylewki, a umieszczony w niej owalny otwór dodatkowo podkreśla delikatność produktu, ułatwiając  jednocześnie sterowanie strumieniem wody. Spójność całej kolekcji jest zachowana dzięki opływowemu korpusowi baterii oraz rezygnacji z ostrych krawędzi.

Na szczególną uwagę w serii zasługuje bateria zlewozmywakowa. Jej U-kształtna wylewka oraz dźwignia zostały wykończone w chromie, natomiast korpus jest dostępny w dwóch kolorach: piaskowym lub grafitowym. Wyróżnikiem modelu jest dodatkowo kształt korpusu, przypominający klepsydrę. Delikatnie zwężony w środku jest idealnym dopełnieniem całej kolekcji. Poza modelem granitowo-chromowym, możliwy jest także zakup baterii w całości chromowanej.

W skład nowej serii od Deante wchodzi pięć baterii: umywalkowa, wannowa, natryskowa, bidetowa oraz kuchenna. Wszystkie modele zostały wyposażone w 40-milimetrowe głowice ceramiczne, na które obowiązuje aż 7-letnia gwarancja.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante