Nowości

Bateria Bari od FERRO dla nowoczesnej łazienki

13.12.2010

Dobrym pomysłem na wnętrze naszej łazienki jest urządzenie jej w prosty, a nawet surowy sposób. Takie wnętrze będzie zachwycało regularnością form zapewniając nam odpowiedni wypoczynek po dniu pełnym napięć i ciężkiej pracy. Geometryczne kształty ceramiki łazienkowej, powtarzalny motyw prostokąta i kwadratu, śnieżnobiała biel urządzeń skontrastowana z ciemną złocisto – stalowo - brązową tonacją ścian stwarzają miłe wrażenie równowagi, porządku i chłodu...

Okładziny ceramiczne imitują metal. Taka łazienka zachwyca i kusi swoją prostotą. Każdy detal znajdujący się w niej ma znaczenie i spełnia istotną dla całości funkcję. Ascetyczne formy wnętrza domagają się perfekcyjnie dobranej armatury.

Urządzone ze smakiem minimalistyczne, nowoczesne wnętrze współczesnej łazienki, w którym doskonale komponują się ze sobą wszystkie nawet najmniejsze elementy, będzie odpowiednim miejscem dla kolekcji baterii łazienkowych należących do linii wzorniczej Bari

Linia wzornicza Bari firmy FERRO to właśnie taka klasyka czystej formy, dyskretna elegancja chromowanej armatury, ozdoba nawet najbardziej wymagającej umywalki, czy wanny. Oszczędna forma ukrywa w sobie wnętrze niezwykle trwałe – mosiężny korpus wytrzymalszy od brązu, który nie wchodzi w reakcje nawet z wodą morską, ceramiczny regulator oraz regulator przepływu strumienia wody. Chłodne refleksy błyszczącego chromu pokrywającego baterie współgrają z surowością ścian i sprzętów. Rodzinę baterii z kolekcji Bari tworzą: bateria wannowa, bateria umywalkowa, zlewozmywakowa, bidetowa, natryskowa ścienna oraz bateria natryskowa podtynkowa.

Jednouchwytowe baterie zaprojektowane zostały z myślą o komforcie i wygodzie użytkowników. Pozwalają na znaczną oszczędność w gospodarowaniu wodą, gdyż za pomocą szybkiego ruchu jednej ręki uruchamiamy i zamykamy jej przepływ nie dopuszczając do nadmiernego wypływu. Wszystkie baterie jednouchwytowe posiadają ceramiczne regulatory przepływu wody z funkcją tłumienia hałasu. Ponadto bateria umywalkowa posiada nowoczesny korek spustowy typu push-up - łatwy i wygodny w użyciu, natomiast podtynkowa bateria natryskowa zaopatrzona jest w automatyczny przełącznik wanna – natrysk.

Ale Bari doskonale zaprezentują się nie tylko w prostych, nowoczesnych wnętrzach współczesnych łazienek należących do osób ceniących minimalizm, świetnie będą wyglądać także we wnętrzach dużych rodzinnych łazienek, w których bezpieczeństwo, komfort i wygoda użytkowników odgrywają najważniejszą rolę. Jeśli zatem cenimy prostotę w formie i subtelną elegancję wybierzemy linię Bari. Ozdobi naszą łazienkę podkreślając jej styl i nowoczesny charakter.

 

źródło: FERRO

Więcej