Nowości

Naturalnie w ogrodzie - drewno ogrodowe z serii Realit firmy Bruk-Bet

23.09.2014

Spór o to jaki rodzaj materiałów wykorzystywać do aranżacji przydomowych tarasów trwa od dawna. Zwolennicy drewna oraz kamieni naturalnych przekonują, że tylko takie będą się pięknie prezentowały, podczas gdy ich przeciwnicy znajdują szereg odmiennych argumentów - są niepraktyczne, mało funkcjonalne i wymagają ciągłej uwagi. Jak ich pogodzić? Wybierając nowoczesne materiały wykonane z betonu, które jednak do złudzenia przypominają swoje naturalne pierwowzory.

Taras, szczególnie niezadaszony, to miejsce narażone na ciągłe działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Wykorzystanie drewna może okazać się nieco ryzykowne - to delikatny i wyjątkowo wrażliwy na zmiany temperatury oraz wilgotności surowiec.

Z kolei zastosowanie w aranżacji kamieni naturalnych wymaga od użytkowników szczególnej ostrożności, gdyż łatwo przyjmują zabrudzenia i potrafią być niezwykle kruche. Przedstawiamy rozwiązanie, które łączy w sobie urok naturalnego materiału z betonową trwałością - drewno ogrodowe z serii Realit firmy Bruk-Bet.

Drewno ogrodowe z serii Realit to system płyt, kopyt i krążków, które swoim wyglądem nawiązują do wyschniętego drewna o wyraźnym usłojeniu. Dzięki niezwykłej staranności wykonania trudno uwierzyć, że są to elementy betonowe. Serię płyt uzupełniają bloki schodowe, znajdujące szerokie zastosowanie zarówno w przydomowych ogrodach, jak i miejskich skwerach czy parkach oraz minipalisada Akacja.

Naturalnie w ogrodzie - drewno ogrodowe z serii Realit firmy Bruk-BetDrewno ogrodowe idealnie komponuje się w otoczeniu wiklinowych mebli oraz glinianych donic, podkreślając rustykalny charakter ogrodu.

Natomiast wykorzystanie go w bliskim sąsiedztwie dużych szklanych powierzchni oraz gładkich betonowych ścian z powodzeniem sprawdzi się w eleganckich, nowoczesnych aranżacjach.

Dane techniczne i cena - drewno ogrodowe z serii Realit firmy Bruk-Bet:

Naturalnie w ogrodzie - drewno ogrodowe z serii Realit firmy Bruk-BetGrubość: 40 mm

Wymiary: płyty - 450x450 mm, 225x450 mm, 225x225 mm, 900x225 mm, 675x225 mm; płyta deptakowa - średnica ok. 300-400 mm; mimipalisada - 450x225x50 mm; stopnie blokowe - 900/450x400x150 mm

Ceny dostępne u producenta i dystrybutorów.

źródło i zdjęcia: Bruk-Bet

Firma powiązana:

BRUK-BET

Telefon 801 209 047
www.bruk-bet.pl
biuro@bruk-bet.pl

BRUK-BET