Nowości

Nowość! Drewniane dekory jak "żywe" - panele podłogowe Marena Live marki Wineo

22.09.2014

Polski klient jest bardzo wymagającym konsumentem, zwłaszcza w przypadku materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz. Poszukuje produktów eleganckich o wysokiej jakości,
a dodatkowo nie generujących przy tym wysokich kosztów. Najnowsza, limitowana kolekcja paneli laminowanych marki Wineo jest odpowiedzią na potrzeby polskiego rynku. Marena Live to panele podłogowe o niezwykłych dekorach i doskonałych właściwościach użytkowych, a wszystko
w atrakcyjnej cenowo propozycji.

Co kraj to obyczaj, co kraj to podłoga

O ile trendy w wystroju wnętrz są międzynarodowe, o tyle w zależności od kraju zauważyć można mniejszą lub większą popularność niektórych rozwiązań. Mając to na uwadze, marka Wineo przygotowała na polski rynek specjalną linię paneli podłogowych. Limitowana edycja Marena Live to panele laminowane o wyjątkowo modnej i lubianej przez polskich odbiorców stylistyce. W skład kolekcji wchodzi aż 10 nowoczesnych dekorów inspirowanych pięknem drewna.

Panele laminowane utrzymane głównie w jasnych barwach dostępne są w wersji o surowo piłowanej lub jedwabisto-matowej powierzchni, która podkreśla usłojenie i naturalny urok drewna. Dodatkowo, linia Marena Live daje możliwość wyboru nie tylko w przypadku kolorystyki i struktury, ale również formy - pełnej deski lub deski podwójnej.

Niewątpliwym hitem limitowanej edycji jest duża różnorodność. Trzy wzory Salt Oak, Swedish Pine oraz Pepper Oak wyposażone zostały w 4-stronę fugę V, dzięki której podłoga laminowana inspirowana drewnianymi deskami nabiera jeszcze bardziej autentycznego wyglądu. Co więcej, do każdego dekoru dopasowana jest odpowiednia listwa o tym samym wzorze.

Panele podłogowe Marena Live o formacie 1288 x 192 mm to modna propozycja, która świetnie uzupełni wystrój wnętrz w stylu skandynawskim lub celowo postarzanych, natomiast w minimalistycznych czy klasycznych pomieszczeniach będzie stanowić interesujący akcent.

Nieograniczona jakość

Limitowana edycja paneli podłogowych marki Wineo wyróżnia się nie tylko atrakcyjnymi wizualnie dekorami oraz indywidualnie dopasowanymi akcesoriami, ale przede wszystkim nadzwyczaj wysokimi parametrami użytkowymi.

Panele laminowane Marena Live łączą w sobie cechy podłóg z najwyższej półki, a wszystko to dopasowane na każdą kieszeń. W ich przypadku zastosowana została wyjątkowo wytrzymała nakładka z żywicy melaminowej, która pozwala osiągnąć klasę ścieralności AC4 potwierdzającą odporność paneli na zużycie.

Z powodzeniem nadają się więc do wykorzystania w mocno obciążonych pomieszczeniach prywatnych, takich jak korytarz czy przedpokój. Rangę tych 8-milimetrowych paneli laminowanych podnosi również certyfikowana przez PEFC płyta nośna Aqua-Protect®.

Specjalne zabezpieczenie przed pęcznieniem oraz dodatkowa impregnacja krawędzi sprawiają, że kolekcja Marena Live doskonale nadaje się do pomieszczeń wilgotnych.

Stosować ją można w łazience lub jako panele laminowane do kuchni, bez obaw, że podwyższone temperatury, rozlane ciecze czy panująca wilgotność spowodują powstanie plam lub rozwarstwianie się desek.

Atutem jest również bezklejowy system montażu Loc Tec®, który nie tylko dodatkowo chroni panele podłogowe przed przedostaniem się pod ich powierzchnię płynów, ale również przyspiesza prace monterskie i obniża ich koszty.

Potwierdzeniem tych wszystkich zalet jest 20-letnia gwarancja producenta na stabilność produktu,  połączenia, odbarwienia, zaplamienia i przetarcia. Panele podłogowe Marena Live marki Wineo dają również możliwość podniesienia komfortu wnętrza.

Można je bez przeszkód łączyć z ogrzewaniem podłogowym lub w celu poprawienia akustyki wnętrza z matą wyciszającą Sound Protect, osiągając w ten sposób niesamowite rezultaty i zadowolenie domowników.

Informacje o wszystkich nowych panelach podłogowych marki Wineo obejrzeć można na nowej stronie internetowej www.wineo.de/pl 

Kolekcja Marena Live marki Wineo

Wymiary panela: 1288x192 mm
Grubość panela: 8 mm
Struktura: surowo piłowana/ jedwabisto-matowa
Płyta nośna: Aqua-Protect®
Montaż: bezklejowy Loc Tec
Klasa ścieralności: AC4
Klasa użyteczności w pomieszczeniach  mieszkalnych: 23
Klasa użyteczności w pomieszczeniach komercyjnych: 32
Gwarancja na ścieralność w pomieszczeniach mieszkalnych: 20 lat
Cena detaliczna z VAT: 85,90 zł/m2 brutto

źródło i zdjęcia: WINEO

Firma powiązana:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 374 02 60 do 61
www.wineo-polska.pl
office@wineo-polska.pl

Windmöller Polska Sp. z o.o.