Nowości

Nowe przewody ELEKTRA BET

19.09.2014

Przewody Grzejne ELEKTRA BET są gotowymi do układania zestawami grzejnymi. Składają się z przewodu grzejnego zakończonego przewodem zasilającym z hermetyczną wtyczką. Przeznaczone są do montażu bezpośrednio na zbrojeniu, a ich zastosowanie to ochrona betonów konstrukcyjnych wylewanych w niskich temperaturach.

Zbyt niska temperatura ma negatywny wpływ na wiązanie betonu - niesie ze sobą ryzyko zamarznięcia wody wchodzącej w skład świeżo wbudowanego betonu i uszkodzenie mechaniczne związane ze zwiększeniem (o ponad 9%) objętości w trakcie zamarzania. Kolejnym ryzykiem jest zmarznięcie powierzchni betonu oraz brak wiązania w ujemnych temperaturach.

Nowe przewody grzejne ELEKTRA BET skutecznie rozwiązują ten problem wspomagając proces wiązania od środka objętości betonu. Dodatkowo charakteryzują się łatwym montażem, nie wymagają transformatorów i specjalnego zasilania, nie wymagają budowania dodatkowych konstrukcji zamkniętych, nie wymuszają ogrzewania całych pomieszczeń, kubatur oraz dają możliwość utrzymania jak najlepszej temperatury pielęgnacji betonu.

Więcej informacji na www.elektra.pl

źródło i zdjęcie: ELEKTRA

Firma powiązana:

Elektra

Telefon 22 843 32 82
www.elektra.pl
info@elektra.pl

Elektra