Nowości

Biała płyta indukcyjna Franke – precyzja i piękno

10.09.2014

Domowy posiłek zawsze smakuje najlepiej, a jeśli jest przygotowany dla najbliższych i wspólnie celebrowany, ma znaczenie szczególne.

Przez brak czasu nie zawsze jednak udaje nam się zjeść razem przy rodzinnym stole, dlatego tak ważne są intuicyjne, łatwe w obsłudze urządzenia wyposażenia kuchennego, które nie tylko ułatwią nam pracę, ale także ją przyspieszą.

Elegancka, bezpieczna, funkcjonalna i oszczędna- taka właśnie jest najnowsza płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH Franke. Posiada funkcję BOOSTER dla wszystkich pól, zintegrowany panel sterujący, wskaźnik ciepła działania pól grzewczych oraz wygodne sterowanie Touch Control, co pozwala uzyskać najwyższą precyzję i efektywnie wykorzystać urządzenie.

Dzięki zastosowaniu przez producenta specjalnych zwojów, umożliwiających łatwą kontrolę nad emisją ciepła, płyta jest także niezwykle wydajna. Natychmiast reaguje na potrzeby użytkownika i jest łatwa w obsłudze. Warto podkreślić, że płyta indukcyjna Franke jest także wyjątkowo bezpieczna. Specyfika działania indukcji polega na tym, że ciepło zostaje wytworzone bezpośrednio w dnie naczynia i dzięki temu szkło płyty będzie jedynie ciepłe, a nie gorące.

Biała płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH Franke to płyta do zadań specjalnych. Jest wygodna, intuicyjna i funkcjonalna, a dodatkowo odpowiada najnowszym trendom w aranżacji strefy gotowania, co sprawia, że świetnie prezentuje się w każdej kuchni.

Cena: 2 499 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

źródło i zdjęcie: FRANKE POLSKA

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke