Nowości

Designerskie cuda - The Miracles Collection Baltic Wood

04.09.2014

Obowiązujący w 2014 roku trend wnętrzarski kładzie nacisk na indywidualizację przestrzeni, nadawanie jej osobistego wyrazu. Kolekcja 15 specjalnie wyselekcjonowanych drewnianych kompozycji The Miracles Collection stanowi odpowiedź na potrzebę realizacji tego kierunku w zakresie solidnej bazy dla aranżacji - podłogi.

MIRACLES_Nature_Baltic Wood.jpgDekoratorzy wnętrz nieustannie poszukują nietypowych rozwiązań, które pomogą im stworzyć pomieszczenie wyjątkowe, niebanalne, zachwycające. Podłogi drewniane z The Miracles Collection powstały z myślą o nich. Oczarowują zróżnicowaną, eksperymentującą kolorystyką, wyczuwalną strukturą drewna podkreśloną przez proces szczotkowania czy subtelną 4-stronną mikrofazą.

MIRACLES_Love_Baltic Wood.jpgDodatkowo pozwalają na twórczą improwizację, dzięki szerokiej palecie rozmiarów Koncept MIX umożliwiającej łączenie desek o różnych rozmiarach i stworzenie własnego wzoru ułożenia podłogi.

Pierwotne piękno zaklęte w podłodze

MIRACLES_Sound_Baltic Wood.jpgW 2014 roku projektanci wnętrz stawiają m.in. na wykorzystanie drewna o surowej formie i naturalnym odcieniu. Łączą trend powrotu do natury z dbałością o unikalne wzornictwo. Takim rozwiązaniem są podłogi Nature oraz Evolution, które zachwycają pierwotnym pięknem dużych sęków, widocznych słoi oraz zmienności odcieni pomiędzy deskami. Rysunek drewna podkreślony jest również poprzez szczotkowanie powierzchni podłogi i uszlachetnienie jej eleganckim lakierem.

MIRACLES_Birth_Baltic Wood.jpgCo więcej ekspresywny i swoisty charakter podłogi Evolution akcentuje czarna szpachla wypełniająca sęki oraz nietypowe rozszczepienia. Do wnętrz o surowym charakterze, w których metal stanowi ważny akcent, czy to jako element mebli, czy dodatków proponujemy zaś oryginalne w swoim kolorze podłogi Love i Life.

Podłogi grzesznie niewinne

MIRACLES_Evolution_Baltic WoodDrugim nurtem w aranżacji wnętrz w tym roku jest zestawienie ze sobą kolorów na zasadzie kontrastów. Tryumfy świętuje intensywna purpura i odcienie niebieskiego. Z takim akcentem harmonijne współgrają kolory: biały, porcelanowy i kremowy, charakterystyczne dla podłóg Birth, Sound i Faith. Połączenie mebli i dodatków w wyrazistych kolorach z podłogami w stonowanych barwach to rozwiązanie modne i otwierające ogromny wachlarz możliwości.

MIRACLES_Faith_Baltic Wood.jpgPodłogi z The Miracles Collection pozwalają wykreować przestrzeń, która zachwyca pięknem, budzi zazdrość u znawców najnowszych trendów, a jednocześnie odzwierciedla nasz indywidualny, niepowtarzalny styl. To designerskie cuda stworzone z myślą o wizjonerach i koneserach piękna.

Firma Baltic Wood zaprasza na www.balticwood.pl

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood