Nowości

Nowość w ofercie ARDO – nowoczesna i oszczędna zmywarka DWT14LLY

24.11.2010

Urządzenie wolnostojące DWT14LLY to produkt z najnowszej gamy zmywarek ARDO Easy Touch. Zmywarka umożliwia załadunek aż do czternastu kompletów naczyń. Ponadto wyposażona została w podwójny wyświetlacz OLED oraz nowoczesny dotykowy interfejs. Nowość ARDO cechuje się bardzo dobrą wydajnością mycia – zużycie wody oraz energii jest niższe o blisko 20%...

Urządzenie posiada dwa wyświetlacze OLED (Organic Light Emitting Diode) – jeden zlokalizowany jest na froncie zmywarki; drugi wraz z panelem kontrolnym na górnej krawędzi drzwi. Takie rozwiązanie informuje użytkownika o wybranych parametrach pracy urządzenia w każdej sytuacji, zarówno kiedy drzwi są otwarte i wybierane są odpowiednie programy, jak i zamknięte - gdy zmywarka pracuje. Oledowy wyświetlacz sprawia, że wyświetlane informacje są ostre, jasne i dobrze widoczne w każdej sytuacji.

Dodatkowo jest on zintegrowany z panelem kontrolnym, wykonanym w technologii Easy Touch, który umożliwia dotykowe sterowanie urządzeniem. Zmywarka DWT14LLY wyposażona jest również w polskie menu wzbogacone animowanymi komunikatami, co znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia.

W zmywarce DWT14LLY istnieje możliwość regulowania wysokości koszy. Dzięki temu można dostosowywać wnętrze urządzenia do swoich potrzeb i umyć w niej nawet bardzo wysokie kieliszki do szampana. Wygląd urządzenia utrzymany jest w stylistyce inox, co sprawia, że idealnie wpasuje się w wystrój nowoczesnej kuchni. Dodatkowo zmywarka jest cicha (47bB), więc bardzo dobrze sprawdzi się w otwartych aneksach kuchennych, nie zakłócając odpoczynku w salonie.

Zmywarka pracuje w najwyższej potrójnej klasie AAA dbając o nasz portfel oraz jakość zmywania. Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników produkt ARDO posiada system zabezpieczający ACQUA STOP, który zamyka elektrozawór, gdy tylko wykryje wyciek wody.

Najnowsza zmywarka ARDO została wyposażona w 7 programów, między innymi:

  • DAILY AAA - specjalny cykl przeznaczony do użytku codziennego - optymalizuje mycie i suszenie naczyń. Dzięki temu gwarantuje maksymalną oszczędność energii, a co za tym idzie – pieniędzy.
  • TURBO A – program powstał z myślą o najbardziej „niecierpliwych” użytkownikach. Brudne naczynia umyje już w 59 minut w klasie zmywania A.
  • TOYS&PLASTIC – program specjalnie zaprojektowany do mycia plastikowych naczyń i opakowań. Może być także wykorzystany do mycia niektórych plastikowych zabawek np. klocków.

Sugerowana cena detaliczna zmywarki wolnostojącej DWT14LLY – 2 499,00 PLN brutto

źróło: ARDO

Więcej

Firma powiązana:

Ardo

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
www.ardovintage.pl, www.ardo.com.pl
ardo@ardo.com.pl

Ardo