Nowości

Nowość od Deante - woda może spływać z klasą

26.08.2014

Nowoczesne łazienki przestały być pomieszczeniami wyłącznie użytkowymi. Dziś muszą łączyć w sobie funkcjonalność z dobrym designem, coraz częściej będąc dziełami sztuki architektonicznej. Całkowita nowość w ofercie marki Deante - odpływy liniowe - pozwalają na większą swobodę w projektowaniu przestrzeni łazienki, dzięki czemu wnętrza stają się unikalne i nabierają charakteru.

Odpływ liniowy z rusztem ze wzorem_aranż_deanteW Polsce coraz większą popularność zyskują aranżacje, w których kabiny prysznicowe są montowane bezpośrednio na podłodze. Tradycyjne brodziki nakładają bowiem pewne ograniczenia przy urządzaniu łazienki. Zastosowanie odpływów liniowych świetnie sprawdzi się zarówno w salonie kąpielowym, jak i małej łazience. Wykorzystanie takiego odpływu pozwala zastosować pod prysznicem identyczne płytki, jak w pozostałej części pomieszczenia, a także dobrać kabinę prysznicową o niecodziennym kształcie lub rozmiarze. Dzięki takiemu rozwiązaniu łazienka staje się bardziej elegancka, a przy okazji optycznie zyskuje na wielkości.

Odpływ liniowy z rusztem pełnym_aranż_deanteOdpływ liniowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób projektujących łazienkę z myślą o dzieciach, osobach starszych lub z ograniczoną sprawnością ruchową, dla których brodzik stanowi barierę architektoniczną utrudniającą codzienne korzystanie z kabiny prysznicowej.

Na bieżąco śledzimy nowe trendy i dostosowujemy swoją ofertę do oczekiwań Klientów. Nasze odpływy liniowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby stworzyć piękną łazienkę i zyskać kabinę prysznicową w formie niezakłóconej przez brodzik - mówi Anna Kowalska, Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Marketingu firmy Deante. - Cieszę się, że udało nam się poszerzyć ofertę o tak elegancki i nowoczesny produkt - dodaje.

Odpływ liniowy z rusztem pod płytki_aranż_deanteOdpływy liniowe firmy Deante są wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich odporność na korozję i łatwość utrzymania w czystości podczas użytkowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań mamy tutaj do czynienia z dużo mniejszą liczbą zakamarków, w których mógłby gromadzić się osad.

Klienci mogą wybierać spośród trzech wersji produktu: z pełną maskownicą, maskownicą ze wzorem i maskownicą umieszczoną pod płytkami. Każdy z wariantów jest dostępny w trzech wymiarach: 70, 80 i 100 cm długości.

W skład zestawu wchodzi: maskownica, zwana również rusztem, rynienka oraz syfon brytyjskiej produkcji. Syfon zastosowany w odpływach marki Deante charakteryzuje się optymalną przepustowością wody, wynoszącą 50 litrów na minutę. W pionowych ściankach maskownicy umieszczono dodatkowe otwory, które wspomagają odprowadzanie wody. Dla ułatwienia czyszczenia odpływu zestaw wyposażono także w specjalny haczyk pomocny w zdejmowaniu maskownicy.

Instalacja odpływu liniowego wymaga precyzji. Ważne, aby pamiętać o wykonaniu odpowiedniego spadku w kierunku odpływu, który zapewni bezproblemowy odbiór wody przez zamontowany produkt. Dlatego warto powierzyć montaż sprawdzonemu fachowcowi, najlepiej z doświadczeniem w stosowaniu tego typu rozwiązań.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante