Nowości

Komfortowy prysznic w pięknej oprawie

25.08.2014

Wygoda, atrakcyjne wzornictwo i łatwość utrzymania czystości. Te cechy sprawiają, że nowa kabina prysznicowa marki Deante - uzupełniająca serię Vanilla - jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną wprowadzić do aranżacji łazienki produkt nie tylko ładny, ale także funkcjonalny.

Kabina prysznicowa Vanilla_deanteNiezależnie od powierzchni łazienki, pewne elementy jej wyposażenia są niezbędne. Należy do nich między innymi kabina prysznicowa, wybierana najczęściej przez pryzmat użyteczności. Dla tych, którzy nie chcą przy tym rezygnować z pięknego designu, model Vanilla będzie dobrym pomysłem.

Nowa dwuszybowa kabina dzięki przesuwnym drzwiom idealnie nadaje się do małych pomieszczeń.

Jej szyby zostały wykonane z hartowanego szkła o grubości, gwarantującej wysoką jakość i trwałość.

Kolejną zaletą kabiny jest zamknięcie cichą uszczelką magnetyczną, redukującą hałas, a wygodny, dwupunktowy uchwyt nie tylko zdobi transparentne tafle, ale jest także wygodny w użytkowaniu.

Ścianki kabiny zostały osadzone w eleganckich chromowanych profilach, które dodatkowo niwelują krzywiznę ścian łazienki i ułatwiają montaż.

Tafle są pokryte specjalną powłoką Active Cover, która zapobiega powstawaniu zacieków na ściankach, dzięki czemu kabinę można w prosty sposób utrzymać w czystości.

Nowy model Vanilla nadaje się do montażu zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na posadzce.

W kolekcji Vanilia jest także dostępna kabina czteroszybowa.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante