Nowości

E-Dose – detergenty w minimalnej ilości

28.07.2009

Odmierzenie odpowiedniej ilości detergentu, przy zachowaniu pełnej skuteczności i wydajności prania, to wbrew pozorom nie lada wyzwanie dla każdego użytkownika pralki. W pełni sprosta mu innowacyjny system e-Dose. Jest to nowatorskie i ekologiczne rozwiązanie opracowane przez markę Mastercook.

Marka Mastercook jako pierwsza wprowadza na rynek pralki TOP nowej generacji, wyposażone w unikalny system e-Dose. Jest to pierwszy całkowicie automatyczny system dozowania detergentu, który samodzielnie dobiera niezbędną ilość środków piorących w płynie.

E-Dose dozuje detergenty w zależności od stopnia twardości wody, ilości pranej odzieży oraz stopnia jej zabrudzenia. Znajdująca się w urządzeniu specjalna, wewnętrzna pompa miesza wodę z detergentem, a następnie dostarcza dokładnie odmierzoną ilość płynu.

Jednorazowe napełnienie zbiornika o pojemności 4,5 litra wystarczy nawet na 100 cykli prania. E-Dose gwarantuje do 6 miesięcy spokoju ducha, bez zbędnego odmierzania detergentów. Uwalnia nas także od przechowywania w łazience niezliczonej ilości butelek. Wykorzystanie tego proekologicznego rozwiązania może przynieść oszczędność nawet do 50 % środków piorących.

Precyzyjne, automatyczne dozowanie detergentów zmniejsza liczbę niepotrzebnych płukań, pozwalając zaoszczędzić nawet do 12 litrów wody. Ta liczba odpowiada ilości wody zużywanej np. do jednego cyklu mycia naczyń w zmywarce.

Widoczny na froncie pralki poziom płynu umożliwia w każdej chwili jego kontrolę. Nowoczesne pralki TOP marki Mastercook, z automatycznym systemem e-Dose, wykorzystane w modelach: PTDE-136 Dose i PTD-136 Dose to najbardziej ekologiczne i komfortowe z dostępnych na rynku modeli.

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook