Nowości

Drzwi DRUTEX-U wyposażone w pionierski moduł MACO PROTECT

09.11.2010

TAKIEGO ROZWIĄZANIA W POLSCE JESZCZE NIE BYŁO!!! DRUTEX S.A.,  jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie, ogłosił, że firma z początkiem listopada br. wprowadziła nowoczesną modułową koncepcję zamków drzwiowych PROTECT. Zaproponowane rozwiązanie będące wynikiem współpracy firmy DRUTEX oraz Maco stanowi całkowitą nowość na polskim rynku, ustanawiając nowe standardy w zakresie  stolarki drzwiowej...

Analiza potrzeb i wymagań klientów stała się bodźcem do opracowania innowacyjnego i pierwszego w Polsce rozwiązania zapewniającego większą funkcjonalność i bezpieczeństwo drzwi. Nowy wariant zamków drzwiowych wprowadzony do produkcji przez DRUTEX potwierdza doskonałe zaplecze badawcze firmy, nieocenione  know-how w zakresie innowacyjnych rozwiązań oraz ogromne zaangażowanie w doskonalenie swoich produktów.

Nowoczesny system PROTECT odpowiedni do  zastosowania dla różnych wysokości drzwi, jest obecnie bezkonkurencyjnym systemem na polskim rynku. Innowacyjna technologia zastosowana w rozwiązaniu  pozwala na stworzenie koncepcji zamków zapewniającej doskonały komfort użytkowania, a przede wszystkim najwyższy stopień bezpieczeństwa i ochrony przed włamaniem.

Inteligentny system zamków drzwiowych stosowany w drzwiach DRUTEX-u wyprzedza wszystkie dostępne na rynku oferty w zakresie funkcjonalnych zamków. Podstawowa zaleta wiąże się z możliwością wykorzystania jednego wariantu zamku dla różnych wysokości drzwi. Dotychczas do każdej wysokości drzwi, wymagane były różne warianty zamków. Ponadto, powszechne zastosowanie miały opcje związane z wykorzystaniem haków lub bolców w drzwiach, których celem był wzrost komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Zastosowanie tzw. hako-bolców w jednym rozwiązaniu gwarantuje najlepszą ochronę przed włamaniem wpływając na znaczną poprawę bezpieczeństwa w pomieszczeniu.

Dzięki nowoczesnemu systemowi wdrożonemu przez DRUTEX, klient ma pewność, że drzwi są wyposażone w najnowsze na rynku rozwiązanie gwarantujące korzyści w zakresie oszczędności kosztów związanych z koniecznością wdrażania kilku innych systemów.

Moduł MACO PROTECT w systemach drzwiowych DRUTEX to synonim elastyczności oraz optymalizacji możliwości technologicznych i preferencji klientów. To inwestycja w funkcjonalność.

Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX, powiedział: „Bardzo się cieszę, że jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom tak nowoczesne i inteligentne rozwiązanie w zakresie zamków drzwiowych, szczególnie, że każda innowacja wymaga czasu i przemyślanych badań. Nasza wieloletnia współpraca z firmą MACO pozwala nam na tworzenie innowacyjnych produktów usprawniających działanie naszych produktów i gwarantujących satysfakcję naszym klientom. Każda premiera to niepewność. Ja jednak jestem przekonany o sukcesie zaproponowanego rozwiązania, ponieważ to właśnie pasje i oczekiwania naszych klientów pozwalają nam osiągać wiele sukcesów w tak wielu dziedzinach nowoczesnej techniki. Wierzę wobec tego, że  wdrożony przez nas system jest  bardzo ważną i przyszłościową koncepcją dla każdego indywidualnego klienta

Dyrektor sprzedaży firmy Maco Vlastimil Vicher dodał: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nowoczesne rozwiązanie w zakresie zamków drzwiowych MACO PROTECT zostało wdrożone właśnie w produktach firmy DRUTEX. Jestem przekonany, że najlepsze rozwiązania powinny być stosowane w najlepszych produktach. DRUTEX to nowoczesna firma, doskonała dla wprowadzania innowacyjnych rozwiązań ze względu na ponadprzeciętną jakość swoich produktów, politykę proinwestycyjną oraz najwyższą dbałość o dobro i interesy swoich klientów.”

 

źródło: Drutex

Więcej