Nowości

Nowy system rynnowy StalGam

11.08.2014

Z dniem 1 sierpnia 2014 roku firma GAMRAT SA wprowadza do swojej oferty handlowej  stalowy system rynnowy o nazwie handlowej StalGam produkowany z wysokiej jakości szwedzkiej stali PRELAQ® RWS (Rain Water System), dostarczanej przez szwedzki koncern hutniczy SSAB.

StalGam wprowadzany do oferty handlowej GAMRAT SA to kompletny system odprowadzenia wody opadowej z dachu, przeznaczony dla budownictwa indywidualnego, infrastruktury społecznej i użyteczności publicznej.

Niewątpliwą zaletą tego systemu jest  najgłębszy profil rynny powlekanej dostępny na obecnym rynku. Osiem warstw ochronnych pokrywających blachę gwarantuje doskonałe zabezpieczenie stali i wielokrotnie wydłuża czas eksploatacji systemu.

Zaawansowana technologicznie struktura powłoki zapewnia trwałość kolorów przez długie lata. Elementy stalowego systemu zostały tak zaprojektowane, że montaż instalacji rynnowej jest szybki i łatwy do wykonania – ekonomiczny dla inwestora i efektywny dla wykonawcy.

Jest to system uszczelkowy, montowany na zatrzask, który nie wymaga lutowania, co znacznie przyśpiesza i ułatwia sam proces montażu. System rynnowy StalGam to innowacyjny i niezwykle precyzyjnie dopracowany system produkowany zgodnie z normą PN EN-612:2006 oraz PN EN 1462:2006.

Stalowy system rynnowy dostępny będzie w najbardziej popularnych kolorach: ciemnobrązowym, ceglastym, czarnym i grafitowym  w  rozmiarze 130/90.

źródło i zdjęcia: GAMRAT

Firma powiązana:

Gamrat SA

Telefon 13 491 47 49, 606 787 166 (Informacja techniczna)
www.gamrat.pl
bok-profile@gamrat.com.pl, gamrat@gamrat.com.pl

Gamrat SA