Nowości

Brodzik Olympic Plus - Mocny akcent w Twojej łazience

03.11.2010

Marka Novellini rozszerza popularną kolekcję brodzików Olympic. Nowość stanowi niezwykle elegancki, czarny, matowy brodzik z efektem antracytu. Olympic Plus to oryginalna propozycja, która doda charakteru każdej nowoczesnej łazience. Olympic Plus to idealny produkt dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań do łazienek...

Propozycja Novellini to minimalistyczna, geometryczna forma wykonana z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Jedyny detal stanowi estetyczny metalowy odpływ.

Brodzik jest dostępny w standardowej bieli oraz oryginalnej czerni. Wersja biała jest uniwersalna, idealnie wkomponuje się we wnętrze każdej łazienki. Dzięki czarnej wersji łazienka może zyskać mocny, luksusowy akcent. Świetnie sprawdzi się również we wnętrzach o męskim charakterze.

Dostępne wysokości brodzika to 4,5 i 12,5 cm. Osoby, które nie lubią klasycznych modeli brodzików mogą skorzystać z niższego wariantu. Zapobiegnie on rozlewaniu się wody, a jednocześnie jest na tyle dyskretny, że można go potraktować jak rozwiązanie bezbrodzikowe.

Prócz ewidentnych walorów wzorniczych brodzik posiada liczne praktyczne zalety. Wykonane z wysokiej jakości materiału produkty Novellini to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Specjalna, chropowata powierzchnia brodzika zapobiega ewentualnemu poślizgnięciu podczas kąpieli. Poszerzono także wybór dostępnych rozmiarów (od 120x80 do 180x75 cm), co ułatwia dobranie odpowiedniego modelu.

Cena brodzików Olympic: od 800 zł
Olympic Plus: od 920 zł

źródło: Novellini

Więcej


Firma powiązana:

Novellini

Telefon 61 296 70 32
www.novellini.com
info@novellini.pl

Novellini