Nowości

Wykładzina - królowa sypialni

06.08.2014

Nawet w najbardziej designersko urządzonym mieszkaniu docenimy wygodnie i przytulnie urządzoną sypialnię. To dlatego tak chętnie układamy tam wykładziny. Szeroki wybór dostępnych kolorów i wzorów sprawia, że możemy dopasować je do każdego stylu aranżacji. Poniżej zaprezentowane aktualne trendy przez stylistów Sklepów KOMFORT.

Sypiania to miejsce wyciszenia i relaksu. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o rozwiązania sprzyjające komfortowi jej użytkowania. Odpowiednio dobrana wykładzina, wyciszy i ociepli wnętrze, pozwoli na komfortowe chodzenie boso oraz dodatkowo podkreśli styl aranżacji wnętrza. A co jest obecnie modne? Aktualne wykładzinowe trendy zebrali styliści Sklepów KOMFORT.

Najmodniejsze szarości

Najmodniejsze obecnie wykładziny utrzymane są w odcieniach szarości - od grafitowych, przez gołębie, stalowe, aż po szarości rozbielone, a nawet czystą biel. Taka kolorystyka tonuje wnętrze, idealnie łącząc się m.in. z meblami i dodatkami w stylu skandynawskim czy romantycznym. Nie bójmy się jasnych wykładzin - czyści się je niezwykle łatwo. Jeżeli chcemy mieć maksymalną pewność bezproblemowego sprzątania, wybierzmy wykładzinę fabrycznie zabezpieczoną przed zabrudzeniami specjalnym impregnatem.

Na zdjęciach wykładziny Grupy Balta. Produkty marki dostępne są w sieci Sklepów KOMFORT

Niezawodne beże

Beż w sypialniach króluje niezmiennie od kilku sezonów. Jego łagodna, ciepła  stylistyka sprawia, że wnętrze staje się niezwykle przytulne. Doskonale wygląda zarówno we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, jak i prowansalskich. Jeżeli chcemy, aby nasza wykładzina była jeszcze bardziej na czasie, wybierzmy taką, której tekstura została zróżnicowana dzięki różnej długości włosa.

Na zdjęciach wykładziny Grupy Balta. Produkty marki dostępne są w sieci Sklepów KOMFORT

Wyraziste kolory

Kolejnym trendem, na który zwracają uwagę styliści Sklepów KOMFORT jest używanie w sypialni wykładzin w bardziej wyrazistych kolorach. Szczególnie modne są energetyczne czerwienie oraz nastrojowe fiolety. Należy jednak być ostrożnym w doborze koloru ścian oraz mebli i dodatków, tak aby wnętrze nie stało się nazbyt krzykliwe. 

Na zdjęciach wykładziny Grupy Balta. Produkty marki dostępne są w sieci Sklepów KOMFORT

Modne wzory

Wykładzina w sypialni nie musi być gładka. Jeżeli lubimy wzory i desenie, możemy pokusić się o wykładzinę w modną kratkę, paski czy motywy kwiatowe. To doskonały sposób, aby wnętrzu dodać lekki "pazur". 

Na zdjęciach wykładziny Grupy Balta. Produkty marki dostępne są w sieci Sklepów KOMFORT Na zdjęciach wykładziny Grupy Balta. Produkty marki dostępne są w sieci Sklepów KOMFORT oraz na www.komfort.pl (w regularnej ofercie oraz na zamówienie). KOMFORT oferuje również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi, m.in. montaż wykładzin (wówczas cena produktu jest niższa o 12%) oraz obszywanie i wycinanie z wykładzin dowolnych kształtów.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort