Nowości

Podsufitka Galeco DECOR - trwałość na lata

05.08.2014

Nowa wersja systemu podsufitki dachowej Galeco DECOR wprowadza do produktu znaczące ulepszenia - trwalsza, bardziej ekonomiczna, o nowej długości 4 mb, poprawia nie tylko estetykę wykonania, ale pozwala jeszcze dłużej cieszyć się jej jakością.

Podsufitka Galeco DECOR - trwałość na lataZmiennie warunki atmosferyczne, zwłaszcza w okresie wiosennym i jesiennym, opady, silny wiatr, podatność ocieplenia na zawilgocenie wymagają dodatkowych zabezpieczeń dachu przed niszczycielskim wpływem żywiołu. Nie mniej szkód mogą wyrządzić także gnieżdżące się w konstrukcji dachowej ptaki i owady. Zgodnie z zasadą mówiącą, iż lepiej zapobiegać niż leczyć, zawczasu wybierzmy odpowiednie elementy ochronne jednego z najważniejszych elementów domu jakim jest nasz dach.

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom klientów i montażystów, firma Galeco Sp. z o.o. poszerzyła swoją ofertę o system podsufitki DECOR nowej generacji, charakteryzujący się grubszą ścianką elementów, ulepszonymi zamkami łączącymi oraz wygodniejszym sposobie pakowania z możliwością składowania paneli na zewnątrz budynku dzięki zastosowaniu specjalnych worków foliowych. Dzięki innowacyjnemu podejściu do projektowania i montażu w prosty sposób zabezpieczymy okap dachu na zewnątrz budynku, poprawiając nie tylko trwałość całej konstrukcji, ale i estetykę bryły domu.

Podsufitka Galeco DECOR - trwałość na lataGłównym zadaniem podsufitki jest osłonięcie krokwi wystających od dołu okapu dachowego, a co za tym idzie, ochrona elementów najbardziej narażonych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Zapobiega także zawilgoceniu ocieplenia dachowego, chroni przed nadmierną utratą ciepła oraz stanowi barierę przez niechcianymi lokatorami, którzy wiją gniazda w konstrukcji dachu, mogące naruszyć jego trwałość.

System podsufitki dachowej Galeco DECOR to trwałość na lata - wykonana z polichlorku winylu wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz rozciąganie i kurczenie pod wpływem temperatury. Dodatkowo, bez obaw możemy ją zamontować nawet na delikatnych konstrukcjach dzięki niskiej wadze poszczególnych elementów.

Galeco DECOR dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: złoty dąb, orzechowy, grafitowy oraz ciemnobrązowy i składa się z pięciu elementów: panel pełny, panel perforowany, listwa J, listwa H oraz narożnik zewnętrzny.

źródło i zdjęcia: Galeco

Firma powiązana:

Galeco

Telefon 801 623 626 (Infolinia)
www.galeco.pl
galeco@galeco.pl

Galeco