Nowości

W bezkresnych błękitach kolekcja Tikkurila Kolory Nastrojów - paleta Swoboda

05.08.2014

Niebieskie tonacje z palety Swoboda z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów współtworzą inspirujące i harmonijne aranżacje. Dają poczucie wolności i nieskrępowania, a jednocześnie pomagają studzić negatywne emocje.

W bezkresnych błękitach kolekcja Tikkurila Kolory Nastrojów - paleta SwobodaNiebieski to jeden z najpiękniejszych kolorów natury. Przynoszący skojarzenia z błękitem nieba i lazurem morza, wnosi do wnętrza powiew świeżości i swobody. W zależności od zastosowanego odcienia, możemy uzyskać stylizację o spokojnym, nieco nostalgicznym charakterze, bądź nowoczesną i awangardową.

Podniebne marzenia

W bezkresnych błękitach kolekcja Tikkurila Kolory Nastrojów - paleta SwobodaPrzemiana niewielkiego pomieszczenia w funkcjonalne i gustowne wnętrze nie musi pozostawać tylko w sferze marzeń. Wystarczy odrobina chęci, twórczej inwencji i efektowne kolory, by stworzyć oryginalne miejsce odpoczynku. Zanurzone w błękicie, z lazurowymi akcentami przywodzić będzie na myśl piękno letniego nieba.

W prezentowanej aranżacji użyte zostały odcienie z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów: Light Cloud, Silent Denim, Marine Dream.

Odprężenie w tonacjach błękitu

W bezkresnych błękitach kolekcja Tikkurila Kolory Nastrojów - paleta SwobodaSubtelny odcień błękitu inspiruje i odpręża, a w zestawieniu z białymi akcentami kolorystycznymi - dodaje wnętrzu lekkości i przestronności. Do tak uporządkowanej kolorystycznie aranżacji wprowadzić możemy efektowny dodatek w zupełnie odmiennym stylu - jak lustro w złoconej, bogato zdobionej ramie.

W prezentowanej aranżacji użyte zostały odcienie z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów: Liberty, Aqua Reflection, Lilac Fortune.

Łagodność kolorów, geometria kształtów

Odcienie o podobnym, niskim stopniu nasycenia, łatwo możemy łączyć ze sobą, malując efektowne ścienne aplikacje. Geometryczne kształty, w kolorze zgaszonych błękitów i stonowanej szarości tworzą oryginalną powierzchnię, przypominającą nowoczesny obraz i stanowiącą tło idealne do wyeksponowania dodatków.

W prezentowanej aranżacji użyte zostały odcienie z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów: Light Cloud, Liberty, Birch Elegance.

Odświeżający turkus - idealny do relaksu

Turkusowe i błękitne tonacje przyjemnie odświeżają ciepły odcień brązu i jednocześnie uwypuklają naturalne piękno wykonanych z drewna dodatków. Aranżacja jest lekka i przestronna. To strefa relaksu w wysmakowanym, pełnym swobodnej elegancji stylu.
W prezentowanej aranżacji użyte zostały odcienie z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów: Fresh Ocean, Egyptian Turquoise, Almond Allure.

Więcej inspiracji znaleźć można w katalogu Tikkurila - Kolory Nastrojów, dostępnym między innymi na stronie www.tikkurila.pl.

źródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.