Nowości

Nowość! Blask czerni - ŁUPEK GALAXY firmy POZBRUK

01.08.2014

Od niedawna w ofercie firmy POZBRUK znajduje się nawierzchnia ŁUPEK GALAXY wyróżniająca się wyjątkową połyskującą powierzchnią i głęboką czernią koloru. Jej cechy charakterystyczne sprawiają, że jest idealnym zwieńczeniem budynków wzniesionych w nowoczesnym, odważnym stylu.

pozbruk_lupek_galaxyWspółczesna architektura dąży do maksymalnego uproszczenia bryły budynku. Modernistyczne domy projektowane są w oparciu o geometryczne formy, proste linie i jednolite, gładkie faktury mające przywodzić na myśl budownictwo przyszłości. Styl ten charakteryzuje się przede wszystkim oszczędnością dodatków, zdobień i barw. Właśnie z myślą o takich przestrzeniach firma POZBRUK stworzyła najnowszą linię o nazwie ŁUPEK GALAXY. Nawierzchnia cechująca się błyszczącą, tłoczoną powierzchnią o intensywnym, antracytowym kolorze doskonale wpisuje się w nowoczesne, śmiałe trendy architektoniczne.

Galaktyczny szyk

Wywodzący się z ŁUPKA OGRODOWEGO ŁUPEK GALAXY to nawierzchnia o ciekawej fakturze, która dodaje nowoczesnej bryle budynku niepowtarzalnego wyglądu i elegancji, nie zakłócając jednocześnie jej modernistycznej prostoty. Aby minimalizm nowoczesnego domu nie wydawał się monotonny, warto ożywić przestrzeń dzięki odpowiedniej i dopracowanej aranżacji nawierzchni wokół niego.

Mocny, głęboki kolor ŁUPKA GALAXY pozwoli wyeksponować i podkreślić charakter budowli, a zestawienie z jasnymi, kontrastującymi kolorami, na przykład czystą bielą czy przełamanym beżem, stworzy wyraźne linie podziału i nada geometrycznej precyzji.

Z kolei odważne aranżacje bryły budynku z elementami czerwieni, uzupełnione płytami ŁUPEK GALAXY, uwydatnią współczesny, futurystyczny charakter przestrzeni, nadając całości wyjątkowej szlachetności.

Unifikacja wymiarów pozwala na układanie niepowtarzalnych i oryginalnych nawierzchni, dzięki czemu podkreślimy wyjątkowość oraz wyrafinowanie całej aranżacji. Ich forma daje wiele możliwości układania wzorów Można zdecydować się na zestawienie oparte na planie kwadratu lub przemieszanie poszczególnych elementów w celu stworzenia nieregularnej kompozycji.

Głęboka czerń

ŁUPEK GALAXY to nowość w ofercie firmy POZBRUK. Charakteryzuje się lśniącą powierzchnią o oryginalnej fakturze i antracytowym, nasyconym odcieniem. Składa się z czerech elementów pozwalający na układanie nawierzchni na wiele różnych sposobów. Na warstwie palety znajdują się po dwa elementy o wymiarach 62,5 x 41,5 cm, 41,5 x 41,5 cm oraz 20,5 x 20,5 cm, a także jeden element 41,5 x 20,5 cm.

ŁUPEK GALAXY produkowany jest w standardowej grubości 6 cm. Elementy nawierzchni są mrozoodporne oraz posiadają najnowocześniejszą technologię zabezpieczania nawierzchni przy użyciu membrany z nanokompozytu utwardzanej falami elektromagnetycznymi - NANO. Dzięki temu nasiąkliwość zostaje zredukowana do minimum.

Są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu oraz odporne na porost mikroorganizmów. Dzięki temu produkty firmy POZBRUK cechują się większą trwałością oraz wyższymi parametrami użytkowymi. POZBRUK jako jedyny producent oferuje to rozwiązanie w standardzie w całym swoim asortymencie.

Orientacyjne ceny:
ŁUPEK GALAXY - 92,50 zł netto / m2.

Więcej informacji na stronie: www.pozbruk.pl

źródło i zdjęcia: POZBRUK

 

Firma powiązana:

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

Telefon 61 814 45 00
www.pozbruk.pl
info@pozbruk.pl

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.