Nowości

Nowe wzory drzwi Plus Line firmy Wiśniowski

28.10.2010

Plus Line to niezwykła kolekcja wzorów drzwi, które z łatwością można dopasować do obiektów zaaranżowanych niemal w każdym stylu. Do tej pory oferowaliśmy kilka wzorów, teraz to kilkadziesiąt różnorodnych modeli. Decydując się na drzwi Plus Line można wybrać jeden z ponad 40-tu wzorów dostępnych w 210 kolorach z palety RAL, a także kolorach drewnopodobnych uzyskiwanych metodą okleinowania bądź malowania proszkowego...

To „ciepłe” drzwi jedno lub dwuskrzydłowe standardowo wyposażone w trzy zawiasy, a także izolowany termicznie próg. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń oraz szyb mogą one pełnić funkcję antywłamaniową, a niektóre modele mogą mieć właściwości przeciwpożarowe.

Oprócz funkcjonalności drzwi Plus Line charakteryzują się estetyką i ciekawym wzornictwem. Element ozdobny stanowią tutaj różne warianty wypełnień skrzydła podzielonego na różnokształtne segmenty. Ich wypełnieniem jest panel aluminiowy oraz wszelkie rodzaje szyb: zespolonych, laminowanych i hartowanych, antywłamaniowych i ognioodpornych, przeciwsłonecznych i ozdobnych.

Poszerzenie oferty daje możliwości dopasowania odpowiedniego modelu skrzydła drzwiowego do koncepcji aranżacji danego obiektu. Wszystko jedno, czy dostosują Państwo wygląd drzwi do elewacji domu, czy też zechcą wprowadzić zauważalne kontrasty w postaci oryginalnego wzornictwa i dodatkowych elementów, takich jak naświetla górne czy doświetla boczne.

 

źródło: Wiśniowski

Więcej