Nowości

Nowe kolekcje Grupy Paradyż

31.07.2014

Minimalizm i geometryczność, rustykalne majoliki czy różnorodność małoformatowych płytek ściennych? Nowe kolekcje Grupy Paradyż : Modul / Purio, Antico / Arke i Tamoe, nawiązują do odmiennych trendów, pozwalając na dużą indywidualność w aranżacji wnętrz.

Monochromatyczne zestawienie kolorów, satynowa i zarazem strukturalna powierzchnia to wyróżniki płytek ściennych z nowoczesnej kolekcji łazienkowej Modul / Purio , o wymiarach 30 x 60 cm. Biel i grafit w połączeniu z elegancką prostotą formy, pozwalają stworzyć wnętrza pełne harmonii. Kolekcja gwarantuje pełną swobodę aranżacyjną , stanowiąc doskonałą bazę dla dekoracji uniwersalnych - szklanych listew czy mozaik.

Minimalistyczne płytki ścienne Modul można zestawić również z innymi propozycjami Grupy Paradyż. Połączone z podłogowymi płytkami z kolekcji Pago, o kolorystyce i rysunku drewnianych desek, wizualnie ocieplą wnętrze łazienki. Antico / Arke w formacie 20 x 60 cm, jest odpowiedzią Grupy Paradyż na popularny we wnętrzach trend rustykalny.

Surowa biel lakierowanych i strukturalnych płytek ściennych tworzy kontrast z podłogą odwzorowującą postarzane drewno. W kolekcji dostępne są również prasowane mozaiki oraz inserta o majolikowych motywach w żywych kolorach - niebieskim i czerwonym.

Warto wspomnieć, że przy tworzeniu kolekcji zastosowano najnowocześniejsze możliwości druku cyfrowego. Technologia ta umożliwiła odzwierciedlenie naturalnego charakteru malowanego drewna. Nadała również płytkom ściennym ornamentalną strukturę - komentuje Łukasz Pietrzak , Menedżer Produktu w Grupie Paradyż. Antico / Arke sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych - jej wyróżnikiem jest dekoracyjna spójność, która pasuje nie tylko do aranżacji łazienki, ale także sypialni, czy salonu.

Kolekcja Tamoe

Kolekcja Tamoe dostępna jest w sześciu stonowanych kolorach - od bieli, przez odcienie fioletu, aż do czerni. Płytki dostępne są także w czterech różnych formatach oraz dwóch strukturach. Pierwsza - on dulato, wyróżnia się delikatnie falowaną, nierówną powierzchnią. Druga z kolei nawiązuje do klasycznych kafli - cegiełek , z wyraźnie fazowanymi krawędziami. Liczne elementy kolekcji Tamoe można łączyć w dowolny sposób - zarówno w łazience czy kuchni - ze szklanymi insertami z grafikami wykonanymi za pomocą technologii druku cyfrowego.

źródło i zdjęcia: Ceramika Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż