Nowości

COMBO do zadań specjalnych

26.10.2010

Czy da się stworzyć z jednego zestawu mebli aż 192 różne ich konfiguracje? Czy istnieją meble, które mogą służyć jednocześnie do pracy, wypoczynku i przyjmowania gości? Na oba te pytania firma Meble WAJNERT ma odpowiedź twierdzącą, gdyż dla swoich wyjątkowo wymagających klientów przygotowała kolekcję COMBO – najbardziej wielofunkcyjny z domowych zestawów mebli...

Domowe wyzwania

Wszyscy wiemy, jak często domowa przestrzeń musi nadawać się do bardzo różnego wykorzystania. Do perfekcji mamy już opanowane łączenie salonu z pracownią i aneksem kuchennym. Jednak, gdy do tego połączenia dodamy jeszcze funkcję sypialną, to dobre zaaranżowanie takiego wnętrza staje się dla każdego naprawdę dużym wyzwaniem.

Ale wyobraźmy sobie, że mamy meble idealne. Gdy przychodzi do nas większa grupa gości, wyciągamy dla nich wygodne, lecz ukryte na co dzień pufy. Gdy wolny czas spędzamy z książką, najświeższą lekturę możemy mieć zawsze pod ręką, a jednocześnie dyskretnie schowaną. Gdy zdarza się nam pracować w domu, możemy w każdej chwili wyczarować mini stolik na laptopa. A gdy salon jest jednocześnie sypialnią, to w nocy nasza sofa zmienia się w miejsce komfortowego wypoczynku. Tak, takie marzenia firma Meble WAJNERT potrafi spełnić! Zna ona bardzo dobrze oczekiwania swoich klientów i wie, jak cenne są meble, które ułatwiają takie zadania. Dlatego właśnie stworzyła kolekcję COMBO, która dedykowana jest osobom, szukającym mebli przystosowujących się do ich potrzeb.

192 Combo kompozycje

Innowacyjna kolekcja COMBO to zestaw składający się z fotela, sofy dwuosobowej, sofy trzyosobowej, narożnika z pełnym bokiem i wyspą oraz narożnika z dwoma pełnymi bokami. Aby stworzyć z niego swoją własną kombinację, musimy rozpocząć od wybrania najbardziej interesujących nas modułów. Pamiętajmy, że narożnik, który zawiera pojemnik na pościel oraz sofa trzyosobowa są rozkładane i mogą pełnić w nocy funkcję wygodnego łóżka.

Kolejnym etapem jest dobór boków, gdyż każdy z mebli możemy wykańczać nimi na dowolne sposoby. Wśród dostępnych sześciu opcji znajdziemy moduł z dwiema dodatkowymi pufami, obrotowym stolikiem, który można unieść o 10 cm lub półkami o głębokości 20 cm. Pozostałe, tradycyjnie wykończone boki różnią się szerokością. Dzięki temu, że każdy z nich może być zamontowany z prawej lub lewej strony mebla, dają nam one nieograniczone możliwości kompozycyjne.

Do wyboru, do koloru

Firma Meble WAJNERT postarała się, aby zestaw COMBO dawał nieograniczone możliwości aranżacyjne także w zakresie swojej kolorystyki. Co to oznacza? Otóż każdy z wybranych mebli może zostać obity tkaniną, skórą lub połączeniem obu tych materiałów. W przypadku takiego duetu, skóra występuje na korpusie mebla a tkanina na poduchach oparciowych i pufach. Do wyboru jest 1000 wzorów, kolorów i faktur tkanin i skór dostępnych w większości na wyłączność Firmy.

Komponując zestaw COMBO możemy popuścić wodze fantazji i ożywić nasze wnętrze bajecznie kolorową sofą lub zdecydować się na stonowane tło i oryginalne poduchy oparciowe. Osobom, które lubią oryginalne połączenia i marzą o niebanalnym wnętrzu polecamy dwie nowe tkaniny, które są przebojem sezonu tj. Kenia i Salina. Kenia to barwne kraty skomponowane z kilku przenikających się kolorów, które dodadzą naszemu wnętrzu skandynawskiego uroku. Salina wnosi nutę egzotyki, łącząc żakardowy wzór florystyczny z kontrastowym tłem.

Po więcej informacji na temat kolekcji zapraszamy na: www.wajnert.pl oraz do nowego katalogu 2010/2011.

źródło: Meble WAJNERT