Nowości

Nowa kolorystyka - kostka Tabero, urokliwa dekoracja ogrodu

29.07.2014

To ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy cenią tradycyjny urok kostek brukowych. Delikatnie  falowane, jakby ręcznie wygładzone powierzchnie oraz lekko nieregularne krawędzie kostki Tabero wyglądem i kolorystyką nawiązują do łupanego kamienia, rodem ze staromiejskich dziedzińców.

Kostka brukowa_Tabero_jasny żółty_fot. Bruk-Bet.Trzy elementy w formie kwadratu i prostokątów, siedem propozycji kolorystycznych oraz czterocentymetrowa grubość sprawiają, że aranżacje z kostki Tabero idealnie wpisują się w przestrzeń wokół domu.

Kostka brukowa_Tabero_pastelowa harmonia_fot. Bruk-BetŚwietnie sprawdzi się zarówno w łukowatych i falistych ogrodowych ścieżkach, dynamizując przestrzeń oraz w prostych, geometrycznych ułożeniach, wysmuklając przydomowe alejki i nadając im uroku.

Układana w rytmiczne rzędy może stanowić również doskonały materiał na zagospodarowanie większych przestrzeni. W takich przypadkach, nieco nudna, jakby się mogło wydawać, symetria przełamana zostaje zróżnicowaną fakturą oraz niejednorodną barwą wykończenia color-mix® poszczególnych elementów.

Dane techniczne i cena:

Grubość: 4 cm.

Wymiary: 131x131 mm, 165x131 mm, 198x131 mm.

Kolorystyka: pastelowa harmonia, wapień dewoński, wapień muszlowy, szary, granit, żółty jasny, brązowy.

Cena: w zależności od typu wykończenia powierzchni oraz koloru od 37 do 52 zł brutto/m2.

źródło i zdjęcia: Bruk-Bet

Firma powiązana:

BRUK-BET

Telefon 801 209 047
www.bruk-bet.pl
biuro@bruk-bet.pl

BRUK-BET