Nowości

Innowacyjna kolekcja SMART Cersanit - inteligentne rozwiązania dla wymagających

29.07.2014

Kolekcja SMART marki Cersanit to system mądrze zaprojektowanych rozwiązań do łazienek, który odpowiada na wyzwania naszych czasów; zaspokaja apetyt na minimalizm, nie zmuszając nas do drastycznego ograniczenia ilości rzeczy w łazience. Najlepsze rozwiązania wymagają od projektantów sprytu i wyobraźni, a dla użytkowników wydają się być niezastąpione już po krótkim czasie korzystania z nich. Taka właśnie jest kolekcja SMART - przemyślane w najdrobniejszych szczegółach elementy zachwycają wygodą użytkowania i funkcjonalnością. Okazuje się, że tylko tyle, ale i aż tyle potrzebne jest, aby łazienka spełniała tak sprzeczne wymagania.

A JEDNAK JEST ROZWIĄZANIE!

Nowość - innowacyjna kolekcja SMART Cersanit

SMART_aranzacja_biel.jpgMarzymy, by przestrzeń wokół nas była elegancka, spójna i uporządkowana. Poddajemy się jednak łatwo dyktaturze przedmiotów. Półki w naszych łazienkach uginają się pod dziesiątkami tajemniczych buteleczek i tubek, a nieliczne szafki przepełnione akcesoriami nie domykają się. 

SMART_kontenerek.jpgNic w tym dziwnego - w dzisiejszych czasach coraz więcej rzeczy uznajemy za niezbędne, a nasze mieszkania nie stają się przecież większe. Na dodatek nasza łazienka musi sprostać wielu zadaniom - jest pokojem kąpielowym, pralnią i składzikiem, bywa także suszarnią i domowym salonem kosmetycznym. Pozornie niemożliwe wydaje się pogodzenie stylistycznego minimalizmu z coraz większą liczbą przedmiotów.

SMART_lustro.jpgSMART to pełna gama rozwiązań, które pomogą stworzyć przyjazną i wygodną łazienkę. Skandynawska, stonowana kolorystyka mebli SMART jest jednocześnie uniwersalna
i elegancka. Można wybrać między nieskazitelną bielą, a szlachetną szarością frontów, które ładnie korespondują z obudową w kolorze jasnego jesionu.

SMART_lustro_modelka.jpgKolekcja SMART dzięki przemyślanej, kolorystyce i nowoczesnym formom doskonale będzie wyglądać w wielu stylistycznych konfiguracjach. Wszystkie meble z kolekcji SMART wyposażono w wygodny system „PUSH” - rozwiązanie pozwalające jednym delikatnym ruchem otworzyć drzwiczki, czy szufladę. 

Kolekcja SMART składa się między innymi z:

SMART_rzut_aranzacja.pngKomfortowej wanny z meblową obudową skrywającą trzy wygodne, podręczne i poręczne szafki oraz schowek na rzadziej używane przedmioty. To zaskakujące i zarazem nowatorskie rozwiązanie zachwyca funkcjonalnością oraz eleganckim wykończeniem.

SMART_szafka_podumywalkowa.jpgInnowacyjnego, mobilnego lustra, które pozwala na wygodne zbliżanie i oddalanie tafli; to lustro rzeczywiście pozwala dostrzec więcej.

SMART_szafka_podumywalkowa2.pngSłupka z pomysłowym i praktycznym układem półek, pozwalającym na przechowywanie nawet mopa z wiaderkiem.

SMART_szafka_slupek.jpgWiszącej szafki ze szklanymi półkami i funkcjonalnym systemem przegródek.

SMART_szafka_wiszaca.jpgSzafek podumywalkowych wyposażonych w przepastne szuflady. Najmniejsza szafka z miejscem na papier toaletowy i szczotkę do WC doskonale sprawdzi się w toaletach.

SMART_wanna_170_gray.jpgMobilnego niedużego kontenerka, który może być schowkiem, siedziskiem i koszem na pranie.

SMART_wanna_170_white.jpgźródło i zdjęcia: Cersanit

Firma powiązana:

CERSANIT (Rovese)

Telefon 41 315 80 04/05
www.cersanit.com.pl

CERSANIT (Rovese)