Nowości

Profit-Mata - nowa wełna od ISOVER już na rynku

26.10.2010

Oferta ISOVER, marki należącej do Grupy Saint- Gobain,  oferującej materiały izolacyjne najwyższej klasy została wzbogacona o kolejną nowość - wełnę mineralną w rolce Profit-Mata, która razem z ISOVER Multimax 30 i Super-Matą tworzy rodzinę produktów o najniższych współczynnikach przenikania ciepła lambda. Najnowszy produkt ISOVER to znaczna oszczędność energii niezbędnej do ogrzania domu, a w konsekwencji obniżenie kosztów jego utrzymania...

Produkt o deklarowanym współczynniku lambda λ= 0,035 W/mK dołączył do rodziny wełen mineralnych ISOVER o najlepszych parametrach technicznych. Profit-Mata to doskonały materiał do izolacji termicznej i akustycznej dachów skośnych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych, podłóg i stropów drewnianych oraz drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.

Wełna w rolce Profit-Mata o wysokiej sprężystości jest łatwa i szybka w montażu, zapewniając przy tym jego dokładność. Profit-Mata może być montowana na lekki wcisk i nie wymaga wówczas dodatkowych mocowań i zabezpieczeń.

- Izolacja domu to inwestycja na wiele lat, która wraz z zakupem właściwego źródła ogrzewania gwarantuje komfort termiczny jego mieszkańcom. Dobra izolacja już od momentu jej zainstalowania przynosi korzyści przez następne lata w postaci niskich kosztów utrzymania domu. Źródło energii nie wystarczy, niezbędna jest dobrze izolująca „koperta”, a odpowiednia izolacja pozwala wówczas zatrzymać ciepłe powietrze zimą bądź chłodne latem w domu.

Nowy produkt z rodziny produktów o niskim współczynniku λ (lambda) jest również bardzo szybki i łatwy w montażu,  a to z kolei dobra wiadomość dla wykonawców – mówi Janusz Łyczko, Kierownik Marketingu ISOVER.

Profit-Mata zdobyła już uznanie specjalistów i otrzymała wyróżnienie Teraz Polska dla polskich produktów o najwyższej jakości.

Zastosowanie: izolacja cieplna i akustyczna dachów skośnych.
Dodatkowe zastosowanie: izolacja cieplna i akustyczna poddaszy użytkowych i nieużytkowych, podłóg i stropów drewnianych pomiędzy legarami, drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.  
Parametry:

  • λD = 0,035 W/mK – jedna z najniższych dostępnych na rynku pośród wełen mineralnych
  • zakres dostępnych grubości 50 – 200 mm 
  • MW-EN13162-T3-MU1-AFr5 
  • produkt niepalny - klasa reakcji na ogień A1 
  • łatwy montaż dzięki wysokiej sztywności        

Ceny netto Profit-Maty w zależności od grubości płyt kształtują się następująco:

  • 50 mm– 13,99 zł/m2
  • 100 mm- 27,44 zł/m2
  • 150 mm- 40,34 zł/m2
  • 200 mm- 53,23 zł/m2

źródło: ISOVER

Więcej

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska