Nowości

Dąb Arabica Mini Line - mała deska MAXI MOŻLIWOŚCI

25.10.2010

Ciepły, pachnący kawą brąz dębu wędzonego, to cecha rozpoznawcza nowości w ofercie Baltic Wood – Dębu Arabica. Duża zmienność barw tej podłogi jest wynikiem procesu wędzenia. Dzięki niemu drewno twardzieli uzyskuje ciemnobrązową, nasyconą barwę, w przeciwieństwie do bieli, która podczas procesu wędzenia nie ulega odbarwieniu. Pozwala to uzyskać efekt podłogi przypominającej swoim wyglądem klasyczny Orzech Amerykański. Powierzchnia podłogi jest uszlachetniona lakierem matowym...

Dąb Arabica jest dostępny w najmodniejszej wersji Mini Line - pełnej deski o szerokości 148 mm. Taka podłoga świetnie prezentuje się w małych i dużych pomieszczeniach, pozwalając cieszyć się połączeniem niepowtarzalnego wyglądu pełnej deski z korzystną ceną.

Dąb Arabica Mini Line to podłoga, która nada ciepły i zarazem wyszukany charakter nawet najprostrzemu wnętrzu, stając się jego największą ozdobą.

Baltic Wood jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów trójwarstwowych podłóg drewnianych na świecie. Firma należy do grupy kapitałowej Nowy Styl Group – producenta bogatej kolekcji rozwiązań do wnętrz – posiadającego 3500 dystrybutorów w ponad 60 krajach.

Baltic Wood oferuje ponad 500 różnych produktów, w tym ponad 100 z drewna dębowego, w 8 sortach, 10 wymiarach desek, które mogą być pokryte jednym z 8 wykończeń – lakierem UV (półmatowym, matowym, o wysokiej odporności na ścieranie), olejem naturalnym ECO i UV (bezbarwnym i barwionym), oraz bejcami UV.

Podłogi są wykonane w całości z naturalnego drewna europejskiego, amerykańskiego, egzotycznego, bejcowanego, szczotkowanego i fazowanego. Podłoga Baltic Wood powstaje ze starannie wyselekcjonowanych surowców, przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Podłogi Baltic Wood spełniają najwyższe światowe standardy jakości. Wszystkie procesy w firmie – od zakupu surowców poprzez produkcję, marketing i sprzedaż są zarządzane zgodnie z normą ISO 9001, a system zarządzania środowiskowego jest potwierdzony przez certyfikat ISO 1401.

Wszystkie procesy w firmie – od zakupów, przez produkcję, marketing i sprzedaż - podporządkowujemy sześciu filarom, takim jak: nowoczesność, perfekcja, jakość, estetyka, bogata oferta, eko-odpowiedzialność.

Najwyższą jakość podłóg Baltic Wood potwierdzamy 30-letnią gwarancji.

 

źródło: Baltic Wood

Więcej

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood