Nowości

Fronty odporne na zarysowania

13.10.2014

Nowy, innowacyjny produkt w ofercie Drewpolu - front, który posiada unikalną powłokę lakierniczą odporną na zarysowania, dzięki czemu może być zastosowany w wielu pomieszczeniach i na różne sposoby, gdyż dostępna jest wersja z ergonomicznym podchwytem oraz zupełnie płaska nowoczesna forma.

Fronty odporne na zarysowania - DrewpolOba rozwiązania są chętnie wykorzystywane przez światowej sławy architektów wnętrz, a gama 23 oklein naturalnych i modyfikowanych, stwarza jeszcze większe możliwości do realizacji niezwykłych pomysłów. Ponadto, unikatowy lakier pokrywający powierzchnię w 100% pochłania światło, co powoduje wrażenie głębokiego matu. Niepowtarzalnym efektem jest aksamitna powierzchnia jaką front zyskuje w dotyku.

Fronty fornirowane okleinami naturalnymi to świetne rozwiązanie do małych kuchni dzięki elastyczności dostępnych wymiarów - nie ma typoszeregu i dopłat za nietypowość, a szeroki wybór oklein pomoże rozświetlić kuchnię lub nadać styl i charakter, pomimo niewielkich rozmiarów.

W przestrzeniach łączących salon i kuchnię, możemy użyć tego samego frontu, aby stworzyć jedną spójną całość na wielu metrach kwadratowych. Powtórzenie faktury w kilku pomieszczeniach daje wrażenie harmonii w całym domu, więc jest doskonałym pomysłem na zachowanie stylu całości.

Okleiny naturalne to odpowiedź na trend wykorzystania materiałów naturalnych w pomieszczeniach, ale również potrzebę otaczania się tym co naturalne. Forniry doskonale prezentują się w nowoczesnych salonach, kuchniach, czy łazienkach bo drewno to przecież nieprzemijające ciepło natury, być może także w twoim domu...

źródło i zdjęcia: Drewpol

Firma powiązana:

Drewpol

Telefon 91 579 01 00
www.drewpol.pl
biuro@drewpol.pl

Drewpol