Nowości

Deante Minimal – prostota i funkcjonalność

18.10.2010

Minimalizm zrodził się w architekturze jako bunt przeciwko secesyjnemu przerostowi formy nad treścią, by z czasem trafić do wnętrz. W stylu tym głównym założeniem jest całkowite ograniczenie wszelkich dodatków, dążenie do prostoty i swoistej ascetyczności wyrazu. Dzięki temu przedmioty nie są przesycone ozdobami i zyskują idealną formę...

W powściągliwie urządzonym pomieszczeniu każdy detal nabiera głębszego znaczenia i potrzebuje przestrzeni, by móc w pełni odegrać swoją dekoracyjną rolę. Tak jest również w przypadku armatury. Geometryczne kształty baterii Minimal marki Deante sprawiają, że wnętrza nabierają surowego, ale i jednocześnie ekskluzywnego charakteru.

Baterie Minimal to seria prosta w formie o ostrych liniach i równoległych płaszczyznach. Wyraźnie zarysowany profil dźwigni i łuk wylewki dodaje produktom dynamicznego charakteru. Taka forma baterii sprawia, że wpisują się one dobrze nie tylko w surowe, minimalistyczne wnętrza, ale również w te coraz modniejsze wykończone w stylu fusion.

Baterie dostępne w serii Minimal marki Deante : umywalkowa, bidetowa, wannowa ścienna, wannowa 3-otworowa, natryskowa, podtynkowa bez przełącznika natrysku, podtynkowa z przełącznikiem natrysku, kuchenna.

Bateria zlewozmywakowa Deante Minimal:

  • 7-letnia gwarancja
  • głowica 3 mm
  • wykończenie: chrom 
  • cena brutto: 699,00 zł

źródło: Deante

Więcej

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante