Nowości

Samsung przedstawia rewolucyjną pralkę WF0804Y8E

13.10.2010

Ekobąbelki oraz mistrzowska klasa energetyczna A+++ - czyli skuteczne pranie w temperaturze nawet 15°C i oszczędność energii do 30% podczas standardowego prania! Pralka Samsung WF0804Y8E zaprezentowana po raz pierwszy podczas berlińskich targów IFA, jest przykładem nowoczesnego podejścia do kwestii elektroniki użytkowej: łączy w sobie bowiem troskę o środowisko i wysokość wydatków użytkowników z dbałością o perfekcyjny design oraz najwyższą skuteczność prania...

WF0804Y8E oferuje najbardziej przyjazny środowisku i tkaninom sposób prania, za który odpowiadają delikatne ekobąbelki, umożliwiające skuteczne pranie nawet w temperaturze 15°C!

Najlepszą ekologiczną rekomendacją dla sprzętu jest jego wysoka klasa energetyczna, dlatego pralka WF0804Y8E z imponującą klasą energetyczną A+++ dystansuje w tej kategorii konkurentów, zużywając podczas standardowego prania aż o 30% mniej energii niż inne pralki klasy A.

Zielona moc bąbelków

Ekobąbelki tworzone przez Samsung WF0804Y8E pozwalają prać skutecznie nawet w temperaturze 15°C. Dzieje się tak, ponieważ delikatne bańki docierają w głąb tkanin 40-krotnie szybciej niż gęsta woda. Przenikają materiał, dokładnie usuwając plamy i osady, nawet w wodzie o bardzo niskiej temperaturze.

Oszczędzimy w ten sposób energię, która w konwencjonalnych programach prania musiałaby posłużyć do podgrzania wody do temperatury 40°C. Z uporczywymi plamami program Eco radzi sobie już w temperaturze15°C, podczas gdy tradycyjna pralka do osiągnięcia tego samego efektu potrzebuje temperatury 40°C! Skąd się biorą rewelacyjne ekobąbelki? To efekt automatycznego zmieszania detergentu z powietrzem i wodą na chwilę przed uruchomieniem właściwego programu piorącego.

Czystość i subtelność diamentu

Pralka Samsung WF0804Y8E to również rozwiązania, które zadbają o najbardziej delikatne tkaniny. W konstrukcji pralki znajduje się m.in. specjalnie wyprofilowany bęben z otworami w kształcie diamentów. Aby zapobiec niszczeniu tkanin podczas prania, otwory bębna Diamond Drum są o 36% mniejsze niż w tradycyjnych pralkach. Dzięki temu prane materiały nie mechacą się i nie rozrywają. Dla tkanin delikatnych, wrażliwych na temperaturę i zniszczenie Samsung proponuje specjalne programy, m.in. poparty certyfikatem Woolmark program dla wełny, jedwabiu czy gore-texu.

Pralka Samsung WF0804Y8E
delikatnie obchodzi się nie tylko z tkaninami, ale też dba o komfort naszych najbliższych. Wyjątkowo cicha praca pralki (68 dBA) pozwoli spać spokojnie wszystkim domownikom, nawet tym, których sypialnie znajdują się w bliskim sąsiedztwie działającego sprzętu. Superszybki 15-minutowy program rozwiąże też problem prania „last-minute”, gdy przed wyjazdem na narty zorientujemy się, że nie wypraliśmy ulubionej bluzy czy spodni. Nie musimy też czyścić wnętrza pralki, bo zrobi to za nas program Eco Drum Clean, dzięki któremu bęben i drzwiczki pralki są automatycznie sterylizowane wodą o temperaturze 70°C. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk na intuicyjnym panelu LED i – jak w bajce – wszystko dzieje się samo!

Samsung WF0804Y8E, o ładowności 8 kg i mocy 1400 obrotów/min będzie dostępna w Polsce
w listopadzie 2010 r.

Sugerowana cena rynkowa produktu to: 3999 PLN.

źródło: Samsung

Więcej

Firma powiązana:

Samsung

Telefon 022 607 44 00/01, 0 801 801 881 (Infolinia)
www.samsung.pl
infoline@samsung.com.pl

Samsung